вологість:
тиск:
вітер:
Сільраді біля Луцька повернули у власність майже 18 га землі
Господарський суд Волинської області задовольнив позов Луцької окружної прокуратури в інтересах держави в особі Підгайцівської сільської ради Луцького району про розірвання договору оренди та повернення територіальній громаді земельної ділянки, за яку орендар систематично не сплачував орендну плату.
Про це ВолиньUA повідомляє Відділ інформаційної політики обласної прокуратури.
Прокурори встановили, що суб`єкт господарювання узяв в оренду земельну ділянку земель промисловості площею майже 18 гектарів на території Підгайцівської сільської ради.
Проте згодом орендар заборгував понад 600 тисяч гривень орендної плати, питання щодо стягнення яких вирішується в судовому порядку органами ГУ ДПС у Волинській області.
Прокурори в суді домоглися розірвання договору оренди та повернення земельної ділянки громаді.
Джерело: volynua.com
Новини рубріки
Волинь зміцнює міжнародні партнерства для розвитку громад і відновлення регіону
25 червня 2026 р. 21:50
Офіційно підтвердили загибель Захисника з Волині Геннадія Смородінова
25 червня 2026 р. 21:43