Отруїлися токсичними випарами з каналізаційної ями: поліція з’ясовує обставини нещасного випадку на Волині

26 червня 2026 р. 11:52

26 червня 2026 р. 11:52


У поліції Волині розповіли про обставини нещасного випадку у Луцькому районі, де двоє людей отруїлися токсичними випарами з каналізаційної ями.

Це сталося ввечері у четвер, 25 червня.

Попередньо встановлено, що жінка 1996 року народження під час чищення каналізаційної ями отруїлася токсичними випарами та втратила свідомість. На допомогу їй прийшов сусід, 1972 року народження, однак йому також стало зле.

На місці працювали медики екстреної медичної допомоги. Попри проведені реанімаційні заходи, врятувати жінку не вдалося. Чоловіка госпіталізували.

Відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 115 ( з приміткою нещасний випадок) Кримінального кодексу України. Поліцейські встановлюють усі обставини нещасного випадку.

Отруїлися токсичними випарами з каналізаційної ями: поліція з’ясовує обставини нещасного випадку на Волині

Джерело: vsn.in.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua