Україна повернула з полону 160 захисників: серед звільнених — троє волинян

26 червня 2026 р. 16:45

26 червня 2026 р. 16:45


Відбувся 76-й обмін полоненими, в рамках якого повернулося додому 160 захисників України. Всі вони перебували в неволі ще з 2022 року. Серед звільнених — троє військових із Волині: з Боратинської, Луцької і Берестечківської громад. Для їхніх родин це довгоочікувана радісна звістка після тривалого очікування.

У п’ятницю, 26 червня, про обмін повідомив очільник обласної військової адміністрації Роман Романюк .

Серед звільнених волинян:

  • Андрій Кулініч , 1996 року народження, із села Іванівка Берестечківської громади;
  • Павло Літвін , 1999 року народження, із села Гірка Полонка Боратинської громади;
  • Олександр Пришко , 1990 року народження, із села Тарасове Луцької громади.

Як повідомили у ГУР, наймолодшому звільненому з полону — 26 років, найстаршому виповнилося 66 років. Серед звільнених – 115 оборонців Маріуполя. Окрім солдатів і сержантів, додому вдалося повернути 58 офіцерів.

«Серед звільнених – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Вони боронили Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках», — йдеться у повідомленні Романа Романюка.

Україна повернула з полону 160 захисників: серед звільнених — троє волинян

Нагадаємо, 5 червня додому повернулося 185 захисників й один цивільний , 15 травня – 205 , 24 квітня – 193 , 11 квітня – 182 українці (175 захисників і семеро цивільних) .

Україна повернула з полону 160 захисників: серед звільнених — троє волинян

Україна повернула з полону 160 захисників: серед звільнених — троє волинян

Джерело: vsn.in.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua