Понад 300 медалістів: у центрі Луцька урочисто нагородили найкращих випускників 2026 року

26 червня 2026 р. 17:13

26 червня 2026 р. 17:13


У Луцьку випускникам навчальних закладів загальної середньої освіти вручили свідоцтва з відзнакою. Подія відбулася у центрі міста на Театральному майдані. Нагороди за навчання цього року отримали понад три сотні найкращих учнів громади.

Журналісти ВСН також побували на врученні, аби зафіксувати важливий момент для випускників.

Вручення відбулося у п’ятницю, 26 червня. Біля Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка зібралося чимало людей, серед них випускники, діти, батьки та друзі, вчителі, а також працівники Луцької міської ради.

Секретар луцької міської ради Катерина Шкльода привітала випускників, побажала успіхів та нагадала, що не зважаючи на те, де вони будуть надалі вчитися чи працювати, рідне місто завжди їх чекає.

«Сьогодні на цій площі дійсно – найкращі. Ті, хто точно знає, якою ціною даються навіть маленькі перемоги. Ті, ким пишаються їхні батьки, їхні вчителі, і уже пишається громада. Ми неодноразово нагороджували вас за найрізноманітніші перемоги, і сьогодні ми даємо вам квиток у нове життя.

Щиро бажаю, аби таких щасливих квитків у житті було багато. Аби ви не забували, якою ціною даються перемоги і здобутки, які у вас є, і користувалися надалі у житті цими знаннями», - зазначила Катерина Шкльода.

Понад 300 медалістів: у центрі Луцька урочисто нагородили найкращих випускників 2026 року

Директор департаменту освіти Луцької міської ради Віталій Бондар розповів журналістам ВСН , що у цей день 314 випускників отримали свідоцтва із відзнакою. Загалом у 2026 році у Луцьку уже закінчили навчання у школах понад 1800 випускників.

Понад 300 медалістів: у центрі Луцька урочисто нагородили найкращих випускників 2026 року

Понад 300 медалістів: у центрі Луцька урочисто нагородили найкращих випускників 2026 року

Понад 300 медалістів: у центрі Луцька урочисто нагородили найкращих випускників 2026 року

Понад 300 медалістів: у центрі Луцька урочисто нагородили найкращих випускників 2026 року

Понад 300 медалістів: у центрі Луцька урочисто нагородили найкращих випускників 2026 року

Джерело: vsn.in.ua