вологість:
тиск:
вітер:
160 українських захисників звільнено з полону – серед них ЗСУ, НГУ та прикордонники
Сьогодні, 26 червня, з російського полону звільнено 160 українських військових. Усі були в полоні ще з 2022 року.
Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський, – передає “Конкурент”.
Серед звільнених сьогодні – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники.
Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
«Дякую всій нашій команді, яка щодня працює над поверненням наших людей. Особлива вдячність усім нашим підрозділам, які на передовій поповнюють обмінний фонд для України та своєю сміливістю забезпечують нам можливість повертати людей. Памʼятаємо про всіх, хто в неволі. Перевіряємо по кожному прізвищу. Усіх маємо повернути – і військових, і цивільних», – зазначив Зеленський.
Джерело: slovopravdy.com.ua
Новини рубріки
Понад два роки вважався зниклим безвісти: підтвердили загибель Героя з Волині Володимира Величка
26 червня 2026 р. 18:42
Не лише шашлик: як за 5 хвилин приготувати хрусткий лаваш на мангалі
26 червня 2026 р. 18:20