вологість:
тиск:
вітер:
Серед звільнених з полону захисників – троє волинян
Сьогодні з російського полону повернулися додому 160 українських захисників. Серед них – троє волинян. Усі вони перебували в неволі ще з 2022 року.
Про це у «Фейсбук» повідомляє т.в.о. голови Волинської ОДА Роман Романюк .
«Серед звільнених – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Вони боронили Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
Серед звільнених волинян:
Андрій Кулініч , 1996 року народження, із села Іванівка;
Павло Літвін , 1999 року народження, із села Гірка Полонка;
Олександр Пришко , 1990 року народження, із села Тарасове.
Дякую Президентові України та всій команді, яка щодня працює над поверненням наших людей додому.
Слава Україні! Чекаємо кожного і кожну», – йдеться у повідомленні.
Джерело: volynonline.com
Новини рубріки
Понад два роки вважався зниклим безвісти: підтвердили загибель Героя з Волині Володимира Величка
26 червня 2026 р. 18:42
Не лише шашлик: як за 5 хвилин приготувати хрусткий лаваш на мангалі
26 червня 2026 р. 18:20