Серед звільнених з полону захисників – троє волинян

26 червня 2026 р. 18:43

26 червня 2026 р. 18:43


Сьогодні з російського полону повернулися додому 160 українських захисників. Серед них – троє волинян. Усі вони перебували в неволі ще з 2022 року.

Про це у «Фейсбук» повідомляє т.в.о. голови Волинської ОДА Роман Романюк .

«Серед звільнених – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Вони боронили Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.

Серед звільнених волинян:

Андрій Кулініч , 1996 року народження, із села Іванівка;

Павло Літвін , 1999 року народження, із села Гірка Полонка;

Олександр Пришко , 1990 року народження, із села Тарасове.

Дякую Президентові України та всій команді, яка щодня працює над поверненням наших людей додому.

Слава Україні! Чекаємо кожного і кожну», – йдеться у повідомленні.

купити квартиру Луцьку

Серед звільнених з полону захисників – троє волинян

Джерело: volynonline.com

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua