Екоінспекція оперативно відреагувала на звернення щодо можливого забруднення води на Шацьких озерах

26 червня 2026 р. 20:39

26 червня 2026 р. 20:39


У соціальних мережах почали з’являтися скарги громадян на якість води в озерах поблизу села Світязь. Зокрема, люди повідомляли про погіршення стану води та випадки висипу і  після купання.

Про це у «Фейсбук» повідомляє Державна екологічна інспекція у Волинській області.

Реагуючи на звернення громадян, фахівці Державної екологічної інспекції у Волинській області оперативно виїхали на місце та провели обстеження озера Світязь, території урочища Гряда та кооперативу «Іллічівка».

«З метою встановлення факту можливого забруднення спеціалісти відібрали проби води для проведення лабораторних досліджень.

Наразі фахівці відділу інструментально-лабораторного контролю проводять дослідження відібраних проб на вміст забруднюючих речовин.

Екоінспекція закликає громадян бути небайдужими!

Якщо ви стали свідками: незаконних рубок лісу чи зелених насаджень, стихійних сміттєзвалищ, самовільного зайняття земель у прибережних захисних смугах, забруднення земель чи водойм,

Повідомляйте про це: vol@dei.gov.ua.

Гаряча лінія: (0332) 72-33-96

«ЕкоЗагроза»: ecozagroza.gov.ua», – йдеться у дописі.

купити квартиру Луцьку

Екоінспекція оперативно відреагувала на звернення щодо можливого забруднення води на Шацьких озерах

Джерело: volynonline.com