У Володимирі вітали жителів громади із Днем Конституції України

26 червня 2026 р. 22:07

26 червня 2026 р. 22:07


Перед початком засідання виконавчого комітету, напередодні Дня Конституції України, Володимирський міський голова привітав людей, які щоденно стоять на варті української державності, захисту та законності, чий професіоналізм забезпечує непорушність конституційних прав і свобод громадян.

Про це у «Фейсбук» повідомляє Володимирський міський голова Ігор Пальонка .

«Серед нагороджених: представник військового навчального закладу, нотаріус нашої громади – Богдан Гордійчук , а також вчитель іноземної мови та правознавства ліцею ім. Олександра Цинкаловського – Вадим Сержантов .

Щиро дякую за сумлінну працю, високу відповідальність та стійкість у виконанні своїх професійних обов’язків. Бажаю вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, миру та нових успіхів на благо нашого Володимира та всієї України!

З прийдешнім святом – Днем Конституції!», – йдеться у повідомленні. У Володимирі вітали жителів громади із Днем Конституції України

купити квартиру Луцьку

У Володимирі вітали жителів громади із Днем Конституції України

Джерело: volynonline.com