вологість:
тиск:
вітер:
У Володимирі вітали жителів громади із Днем Конституції України
Перед початком засідання виконавчого комітету, напередодні Дня Конституції України, Володимирський міський голова привітав людей, які щоденно стоять на варті української державності, захисту та законності, чий професіоналізм забезпечує непорушність конституційних прав і свобод громадян.
Про це у «Фейсбук» повідомляє Володимирський міський голова Ігор Пальонка .
«Серед нагороджених: представник військового навчального закладу, нотаріус нашої громади – Богдан Гордійчук , а також вчитель іноземної мови та правознавства ліцею ім. Олександра Цинкаловського – Вадим Сержантов .
Щиро дякую за сумлінну працю, високу відповідальність та стійкість у виконанні своїх професійних обов’язків. Бажаю вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, миру та нових успіхів на благо нашого Володимира та всієї України!
З прийдешнім святом – Днем Конституції!», – йдеться у повідомленні.
Джерело: volynonline.com
Новини рубріки
Підтвердили загибель на Донеччині воїна із Камінь-Каширської громади Степана Приймака
26 червня 2026 р. 22:36
Спека змінює графік: у Луцькій міській раді тимчасово скорочують робочий день - що відомо
26 червня 2026 р. 22:05
У Володимирі вшанували пам’ять полеглих у червні Захисників України
26 червня 2026 р. 21:37