вологість:
тиск:
вітер:
Трамп звинуватив Іран у порушенні режиму припинення вогню
Президент США Дональд Трамп заявив, що Іран атакував судна в Ормузькій протоці, чим порушив домовленості щодо припинення вогню.
Як передає «Укрінформ» , про це повідомляє AP.
“Один безпілотник пошкодив верхню палубу корабля, але корабель зміг продовжити рух. США збили ще три безпілотники, спрямовані на цей корабель”, – сказав Трамп.
У дописі Трампа в соціальній мережі Truth Social не було названо постраждале судно чи час завдання удару, але у четвер британські військові повідомляли про судно, яке було вражене снарядом біля узбережжя Оману.
Нагадується, що США та Іран досі ведуть переговори щодо умов мирної угоди, включаючи такі питання, як проходження суден через ключову Ормузьку протоку та вирішення майбутнього запасів високозбагаченого урану Ірану.
Згідно з тимчасовою угодою, обидві сторони мають 60 днів, щоб узгодити ці деталі.
Джерело: volynonline.com
Новини рубріки
У Волгограді атакували завод, що виробляє пускові установки для «Іскандерів» і «Ярсів»
27 червня 2026 р. 10:51
На Волині побільшало мільйонерів, але загальна сума їхніх доходів зменшилася
27 червня 2026 р. 10:46
Заміокулькас випустить м'ясисте темно-зелене листя: полийте його цим уже зараз
27 червня 2026 р. 10:43