вологість:
тиск:
вітер:
З російського полону повертаються додому троє волинян
Сьогодні з російського полону повернулися додому 160 українських захисників. Серед них - троє волинян. Усі вони перебували в неволі ще з 2022 року.
Про це інформує Волинська ОВА.
Серед звільнених - військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Вони боронили Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
Як повідомив т.в.о. начальника ОВА Роман Романюк, серед звільнених є волиняни:
- Андрій Кулініч, 1996 року народження, із села Іванівка;
- Павло Літвін, 1999 року народження, із села Гірка Полонка;
- Олександр Пришко, 1990 року народження, із села Тарасове.
Джерело: volynua.com
Новини рубріки
У Волгограді атакували завод, що виробляє пускові установки для «Іскандерів» і «Ярсів»
27 червня 2026 р. 10:51
На Волині побільшало мільйонерів, але загальна сума їхніх доходів зменшилася
27 червня 2026 р. 10:46
Заміокулькас випустить м'ясисте темно-зелене листя: полийте його цим уже зараз
27 червня 2026 р. 10:43