Олександр Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів

27 червня 2026 р. 10:51

27 червня 2026 р. 10:51


Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів.

Український боксер записав відео, розмістивши його в Х з поясненням такого свого рішення.

«Сьогодні гарний день сказати про те, що я хочу залишити всі свої пояси, якими зараз володію. Зробити їх вільними, щоб хлопці, які стоять у черзі за ними, боксували. Друзі, я залишаю пояси, але не йду зі спорту, тому що в мене є last dance. Усім хочу подякувати, з повагою ставлюсь до всіх організацій. Хочу всім подякувати і сказати: «Далі – більше». Слава Богу за все! Слава Україні!» – заявив Усик.

Раніше стало відомо, що бій Усик-Кабаєл став обов’язковим за рішенням WBC. Світова боксерська рада закликала Усика виконати своє зобов’язання щодо захисту титулу і провести бій із тимчасовим чемпіоном WBC Агітом Кабаєлом . На ухвалення рішення щодо бою дали 30 днів, протягом яких українець мав визначитися з обов’язковим захистом чемпіонського поясу організації.

Олександр Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів

Джерело: slovopravdy.com.ua