На Волині конфісковане авто контрабандистів передали ЗСУ (ФОТО)

27 червня 2026 р. 16:50

27 червня 2026 р. 16:50


Мікроавтобус, який використовували для незаконного переміщення підакцизних товарів через державний кордон, передали на потреби Збройних сил України. Автомобіль отримали військовослужбовці підрозділу протиповітряної оборони, які несуть службу на Волині.

Про це повідомили у Територіальному управлінні Бюро економічної безпеки у Волинській області.

Йдеться про автомобіль Fiat Ducato, вилучений у межах кримінального провадження за фактом спроби контрабанди електронних сигарет. За даними слідства, транспортний засіб був спеціально переобладнаний для прихованого перевезення товарів через митний кордон.

Під час обшуку детективи виявили у спеціально облаштованих сховищах майже три тисячі одноразових електронних сигарет.

За клопотанням БЕБ суд ухвалив рішення передати вилучений мікроавтобус українським військовим.

Як зазначив виконувач обов’язків керівника Територіального управління БЕБ у Волинській області Сергій Журавльов, майно, яке використовували у незаконних схемах, повинно працювати на державу та допомагати захисникам виконувати бойові завдання.

У БЕБ нагадали, що така практика вже стала системною. Раніше на потреби ЗСУ передали сім автомобілів, ввезених в Україну контрабандним шляхом, десять безпілотників, які використовували для переміщення цигарок через кордон, а також пальне, тютюнові вироби та лісоматеріали.

Наразі розслідування за фактом спроби контрабанди підакцизних товарів триває. Його здійснюють детективи Територіального управління БЕБ у Волинській області під процесуальним керівництвом Волинської обласної прокуратури.

На Волині конфісковане авто контрабандистів передали ЗСУ (ФОТО)

На Волині конфісковане авто контрабандистів передали ЗСУ (ФОТО)

Джерело: volynua.com

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua