вологість:
тиск:
вітер:
Дрони СБУ вдруге за місяць уразили нафтоперекачувальну станцію «Второво», що забезпечує пальним москву
Служба безпеки України вдруге за місяць уразила нафтоперекачувальну станцію «Второво», яка забезпечує пальним москву.
Про це повідомляють на веб-сайті СБУ.
Виконуючи поставлені Президентом України Володимиром Зеленським завдання в межах 40-денної операції впливу на рф, воїни “Альфи” СБУ завдали успішних ударів по лінійно-виробничо-диспетчерській станції “Второво” у володимирській області.
Ця станція входить до структури АТ “Транснефта-Верхня Волга” і є ключовим логістичним вузлом для перекачування світлих нафтопродуктів до експортних портів і внутрішніх споживачів. Через неї здійснюється транспортування дизельного пального до московського кільцевого нафтопродуктопроводу, а звідти – на великі нафтобази навколо москви.
Також станція забезпечує постачання нафтопродуктів на експорт через порти Балтійського моря.
За попередньою інформацією, безпілотники СБУ влучили в технічні будівлі об’єкта, після чого сталася детонація.
Попередня атака безпілотників СБУ на “Второво” відбулася 10 червня.
Джерело: volynonline.com
Новини рубріки
На наших очах польський друг стає «заклятим». Погляд з Волині
27 червня 2026 р. 19:38
Минулої доби рятувальники ліквідували чотири пожежі сухої трави на території Волині
27 червня 2026 р. 19:30
До якої війни готувався Сталін у 1941 році, - волинський дослідник шукає відповідь
27 червня 2026 р. 19:10