вологість:
тиск:
вітер:
У Луцьку підліток стріляв з пістолета у громадському місці: суд призначив мізерний штраф
У Луцьку підліток за стрілянину у громадському місці зі стартового пістолета відбувся незначним штрафом.
Про це йдеться у постанові Луцького міськрайонного суду, пише ІА "Волинські Новини" , - інформує ВолиньUA .
У протоколі вказується, що 10 травня 17-річний хлопець на вулиці Львівській у громадському місці тримав у руках, споряджав холостими патронами та здійсним один постріл в повітря зі стартового пістолета Retay 9мм. Цим юнак порушував громадський порядок та спокій громадян.
Патрульні склали на підлітка протокол за дрібне хуліганство. У суді він повністю визнав провину, також вона була доведена зібраними доказами.
Суддя, врахувавши, що юнак досягнув 17-річного віку і підлягає відповідальності за інкримінованими правопорушеннями на загальних підставах, оштрафував його на 117 гривень. Також він має сплатити 665 гривень судового збору.
Джерело: volynua.com
Новини рубріки
П’ять причин частіше говорити про свої успіхи
28 червня 2026 р. 11:38
У Луцькому районі організували рейд біля водойм, де купання заборонено
28 червня 2026 р. 11:34