вологість:
тиск:
вітер:
Покинута людина з інвалідністю та антисанітарія: у селі на Волині закликають відповідальні служби до дій (ФОТО)
Жителі села Вощатин Володимирської громади звертають увагу на ситуацію, яка, за їхніми словами, потребує термінового реагування з боку відповідальних служб.
Про це пише Інформаційний портал Волині, - інформує ВолиньUA .
За словами місцевих мешканців, людина з інвалідністю проживає в будинку, який перебуває у вкрай занедбаному стані. Сусіди стверджують, що оселя перетворилася на осередок антисанітарії та безладу, а також місце, де регулярно збираються особи, які зловживають алкоголем.
У зв'язку з цим жителі громади ставлять запитання щодо роботи Центру соціальних служб та поліцейських офіцерів громади.
Люди наголошують, що проблема виходить за межі одного домогосподарства, адже, на їхню думку, ситуація створює дискомфорт і потенційні ризики для сусідів.
Мешканці закликають відповідальні служби невідкладно відреагувати, провести перевірку умов проживання, оцінити потребу людини в соціальному супроводі, а також вжити необхідних заходів для забезпечення належних санітарних умов і громадського порядку.
Редакція готова опублікувати позицію Центру соціальних служб, Володимирської міської ради та поліції щодо цієї ситуації.
Джерело: volynua.com
Новини рубріки
У Луцьку зафіксували новий температурний рекорд: спека лише посилюватиметься
28 червня 2026 р. 11:53
У Локачинському ліцеї планують масштабний ремонт навчальних приміщень
28 червня 2026 р. 11:38
На Волині у неділю температура підніметься до +38°
28 червня 2026 р. 11:38