Покинута людина з інвалідністю та антисанітарія: у селі на Волині закликають відповідальні служби до дій (ФОТО)

28 червня 2026 р. 10:47

28 червня 2026 р. 10:47


Жителі села Вощатин Володимирської громади звертають увагу на ситуацію, яка, за їхніми словами, потребує термінового реагування з боку відповідальних служб.

Про це пише Інформаційний портал Волині, - інформує ВолиньUA .

За словами місцевих мешканців, людина з інвалідністю проживає в будинку, який перебуває у вкрай занедбаному стані. Сусіди стверджують, що оселя перетворилася на осередок антисанітарії та безладу, а також місце, де регулярно збираються особи, які зловживають алкоголем.

У зв'язку з цим жителі громади ставлять запитання щодо роботи Центру соціальних служб та поліцейських офіцерів громади.

Люди наголошують, що проблема виходить за межі одного домогосподарства, адже, на їхню думку, ситуація створює дискомфорт і потенційні ризики для сусідів.

Мешканці закликають відповідальні служби невідкладно відреагувати, провести перевірку умов проживання, оцінити потребу людини в соціальному супроводі, а також вжити необхідних заходів для забезпечення належних санітарних умов і громадського порядку.

Редакція готова опублікувати позицію Центру соціальних служб, Володимирської міської ради та поліції щодо цієї ситуації.

Покинута людина з інвалідністю та антисанітарія: у селі на Волині закликають відповідальні служби до дій (ФОТО)

Покинута людина з інвалідністю та антисанітарія: у селі на Волині закликають відповідальні служби до дій (ФОТО)

Джерело: volynua.com

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua