вологість:
тиск:
вітер:
Мер Львова розповів, чому його «теліпає» від «Океану Ельзи»
Великий концерт для глядача – емоція, а для мера міста – відповідальність.
«Люди відпочивають – а я переживаю, аби, не дай Боже, щось не сталося»
Міський голова Львова Андрій Садовий в інтерв’ю Славі Дьоміну розповів про свої музичні смаки, і, зокрема, прокоментував ставлення до культового львівського гурту «Океан Ельзи».
«Я люблю, коли Вакарчук співає і грає на гітарі. Це – камерно. Мені не подобалося, коли він робив концерти на стадіоні. Це – відповідальність. Якщо його організовують у Львові, я переживаю за безпеку, тому що заходить 20 тисяч людей, вони мають зайти, вийти, транспорт... Я сиджу на концерті, мене «теліпає»: люди відпочивають – а я переживаю, аби, не дай Боже, щось не сталося», – пояснив Садовий.
Я люблю, коли Вакарчук співає і грає на гітарі. Це – камерно.
Він також зазначив, що вже бував на концертах «Океану Ельзи» як на стадіоні, так і в Оперному театрі імені Соломії Крушельницької, але найбільше йому подобаються саме живі «камерні» виступи.
До речі, згадав Садовий і про епатажну Олю Полякову, яка нещодавно знову скандально привернула до себе увагу, коли знялася у кліпі в образі Христа. Очільник Львова пригадав співпрацю співачки з реабілітаційним центром для постраждалих від війни UNBROKEN та позитивно відгукнувся про артистку. «У неї енергетика вставляє. Вона така, знаєте, драйвова», – сказав мер Львова.
Водночас на запитання, чи пішов би він на концерт студії «Квартал 95», Садовий відповів коротко та однозначно: «Принципово би не пішов».
Новини рубріки
На Волині в озері під час купального сезону виявили протитанкову міну
28 червня 2026 р. 16:24
Остання дорога Героя: 29 червня на Волині попрощаються з майором Сергієм Коломійцем
28 червня 2026 р. 15:54
Шість ветеранів у Володимирі отримають держпідтримку на придбання житла
28 червня 2026 р. 15:34