вологість:
тиск:
вітер:
Збив людину і залишив помирати: що вирішив суд на Волині
На Волині суд розглянув справу водія, який скоїв наїзд на пішохода та залишив місце ДТП, не надавши допомоги потерпілому . За рішенням суду, чоловік отримав рік іспитового строку.
Про це пишуть Волинські новини з посиланням на вирок Ківерцівського районного суду.
Інцидент стався близько першої ночі 23 грудня 2025 року поблизу села Дерно. Керуючи автомобілем Volkswagen, Федір Т. скоїв наїзд на чоловіка, який перебував на дорозі. Потерпілий отримав травми тіла, що призвели до смерті. Відразу після наїзду водій покинув місце автопригоди, не викликавши бригаду швидкої.
Дії кваліфікували за статтею 135 КК України (свідоме залишення без допомоги особи, яка перебуває у небезпечному для життя стані).
На судовому засіданні обвинувачений свою провину визнав. Він є особою молодого віку, раніше не судимий, а також відшкодував матеріальну і моральну шкоди потерпілим. Останні претензій до керманича не мали.
Суд призначив Федору Т. рік позбавлення волі, які замінив роком іспитового строку. Із водія стягнули майже 25 тисяч гривень за проведення експертиз.
Головне фото ілюстративне
- У Луцьку в каналізаційному люку виявили тіло чоловіка: нові подробиці
- На Волині малолітній хлопець зіштовхнув з мосту 4-річну дитину, вона загинула
- Жінка померла після падіння в каналізаційний люк, чоловік – у реанімації: подробиці трагедії у Луцькому районі
Джерело: vsn.in.ua
Новини рубріки
Де на Волині можна збирати гриби та ягоди, а де діє заборона: перелік громад
28 червня 2026 р. 19:48
Українські далекобійні дрони уразили два НПЗ у росії
28 червня 2026 р. 19:24
Від розсади до плодів: ідеальна система підживлення перцю для щедрого врожаю
28 червня 2026 р. 19:18