вологість:
тиск:
вітер:
Постійні скарги: екоінспекція перевіряє Шацькі озера
Екоінспекція оперативно відреагувала на звернення громадян щодо можливого забруднення води на Шацьких озерах.
Про це інформують на сторінці екоінспекції.
У соціальних мережах почали з’являтися скарги громадян на якість води в озерах поблизу села Світязь. Зокрема, люди повідомляли про погіршення стану води та випадки висипу і після купання.
Реагуючи на звернення громадян, фахівці Державної екологічної інспекції у Волинській області оперативно виїхали на місце та провели обстеження озера Світязь, території урочища Гряда та кооперативу «Іллічівка».
З метою встановлення факту можливого забруднення спеціалістами відібрано проби води для проведення лабораторних досліджень.
Наразі фахівцями відділу інструментально-лабораторного контролю проводяться дослідження відібраних проб на вміст забруднюючих речовин.
Екоінспекція закликає громадян бути небайдужими!
Джерело: volynua.com
Новини рубріки
Сінокос по-волинськи: з дідівською косою, обідом у затінку та спогадами про поліські болота
28 червня 2026 р. 21:46
«Я вже не вірю у кохання…»: історія до сліз
28 червня 2026 р. 21:28