У Києві посадовці Держмитслужби вимагали «данину»

10 липня 2024 р. 14:53

10 липня 2024 р. 14:53


У Києві затримано директора Департаменту відомчої безпеки та контролю Держмитслужби та його заступника, які вимагали «данину». Про це повідомляє 49000 з посиланням на СБУ.

За даними слідства, чиновники забезпечували відсутність штучних перешкод у професійній діяльності посадовців регіональних митниць в обмін на неправомірну вигоду. Окрім цього, вони обіцяли “прикривати” службові порушення митників.

Документування злочинної діяльності тривало понад рік, протягом якого було зафіксовано щонайменше вісім випадків щомісячних хабарів. Для реалізації злочинної схеми організатори залучили свого підлеглого з регіонального органу Держмитслужби.

СБУ

Правоохоронці затримали керівника Департаменту відомчої безпеки, його заступника та одного з керівників регіональної митниці на гарячому при передачі хабаря.

Наразі тривають 28 обшуків у Центральному апараті Держмитслужби, а також в обласних підрозділах відомчої безпеки та контролю Західного, Південного та Центрального регіонів. Слідчі дії спрямовані на встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до корупційної схеми.

У Києві посадовці Держмитслужби вимагали «данину»

На основі зібраних доказів, затриманим готується повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) та ч. 3 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

Крім того, підозра готується ексочільниці одного з регіональних управлінь митниці, її дії кваліфіковано за ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України.

Зловмисникам загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що в Україні націоналізують активи Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter .

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

У Києві посадовці Держмитслужби вимагали «данину»

Джерело: 49000.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua