Історія успіху клініки «Стардоктор»: як у Дніпрі переселенці відкрили медзаклад

15 квітня 2025 р. 08:31

15 квітня 2025 р. 08:31


З початком повномасштабної війни Дніпро став надійним прихистком для внутрішньо переміщених осіб. Багато з них залишили не лише рідні місця, а й власний бізнес, проте навіть у складних умовах змогли відновити свою справу та допомагати іншим. Один із таких прикладів – медичний центр «Стардоктор», заснований Оленою Літвіщенко за підтримки міської влади. Вона не лише надавала медичну допомогу в окупації, а й реалізувала свою мрію в новому місті, об’єднавши команду лікарів-переселенців. Про це повідомляє « Наше місто » з посиланням на ДніпроTV.

З початком повномасштабного вторгнення Дніпро став містом, де знайшли прихисток багато переселенців, які рятувалися від окупації та ракетних обстрілів, залишаючи свої домівки. Серед них є підприємці, які лише починають свою справу в новому місті, а також ті, хто вже протягом трьох років успішно розвиває власний бізнес.

Наприклад, пані Олена, яка майже місяць прожила в окупації, але попри постійні обстріли продовжувала надавати медичну допомогу місцевим жителям.

Олена виїхала з Луганщини до Дніпра, адже не хотіла жити під російською окупацією. У Дніпрі вона заснувала медичний центр «Стардоктор», де більше половини працівників – переселенці. Серед них лікарка ультразвукової діагностики пані Наталія, яка через війну покинула Донеччину і знайшла роботу в новому місті.

За три роки Медичний центр здобув довіру мешканців міста, а кількість укладених декларацій перевищила 3000. Такому стрімкому розвитку сприяла і підтримка Дніпровської міської ради.

Таким чином, місто не лише підтримує підприємців, а й сприяє збільшенню надходжень до бюджету Дніпра за рахунок сплачених податків. Аби отримати допомогу у реалізації власних планів – можна звернутися до міськради.

Історія успіху клініки «Стардоктор»: як у Дніпрі переселенці відкрили медзаклад

Джерело: gorsovet.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua