вологість:
тиск:
вітер:
ЕКСКЛЮЗИВ Кліщі на тваринах: як вберегти домашнього улюбленця
Довга та холодна весна – прекрасний час для полювання кліщів. Укуси деяких видів цих паразитів для людей та тварин несуть небезпеку інфікування серйозними захворюваннями. Як вберегти себе та свого домашнього улюбленця від цих маленьких небезпечних створінь – дивіться у сюжеті «Наше місто».
Кліщі є носіями паразитарних хвороб, тому вони є небезпечними для тварин. Ці паразити найчастіше чіпляються до вух, шиї та хвоста. Тому власникам тварин варто в першу чергу оглядати ці зони тіла. Виявити їх легше під час купання тварини.
Симптомами того, що тварина має кліща може бути декілька. У тварин, як правило, підвищується температура та змінюється колір сечі. Вона стає темнішою. Також тварина стає млявою та відмовляється їсти. Кліщі можуть дошкуляти як котам, так і собакам.
Це Аслан, йому дев’ять років і він дуже чемний хлопчик. Аслан регулярно гуляє зі своєю господаркою в лісі, бували випадки, коли з нього знімали кліщів, доки вони ще не встигли вкусити песика, а лише застрягли в густій шерсті тварини. Тетяна регулярно обробляє Аслана від кліщів.
Отже, не нехтуйте безпекою ваших улюбленців, особливо якщо вони мають активні прогулянки на вулиці.
Для того, аби обрати потрібні краплі чи пігулки для котів та собак, треба проконсультуватись в вашим ветлікарем.
Раніше ми писали, кліщів не витягнеш кліщами : як дніпрянам боротися з кровососами.
Також ми писали, лікарі розповіли, як без аналізів діагностувати хворобу Лайма.
