вологість:
тиск:
вітер:
У Дніпрі борються зі стихійними звалищами: спіймано двох порушників У Дніпрі комунальні служби продовжують активно боротися з незаконним викиданням будівельного та великогабаритного сміття. Так, на вулицях Батумській, 58 та…
У Дніпрі комунальні служби продовжують активно боротися з незаконним викиданням будівельного та великогабаритного сміття. Так, на вулицях Батумській, 58 та Криворізькій, 28 були ліквідовані чергові стихійні звалища. Про це повідомляє " Дніпро Оперативний " з місця події.
На обох локаціях інспекція з питань благоустрою Дніпровської міської ради зафіксувала значне накопичення відходів, яке виникло через неправомірну діяльність місцевих. За словами Руслана Мороза, начальника інспекції, так звані приватні «перевізники» будівельного сміття, які не мають договорів із полігоном, замість утилізації на офіційних об’єктах просто вивантажують відходи у найближчих дворах.
“Таким чином порушники не витрачають ні копійки на легальне вивезення великогабаритного сміття. А місцевим мешканцям доводиться платити не тільки за себе, а й за інших”, - пояснює Руслан Мороз.
Не дотримуються правил благоустрою не тільки підприємці, а й місцеві мешканці. Нагадаємо, 23 травня на вулиці Криворізькій помітили містянина, який вивантажував старі меблі поруч із баком. Того ж дня на нього склали адмінпротокол. Детальніше про інцидент ми писали у нашому матеріалі за посиланням .
А 22 травня на вулиці Батумській було зафіксоване ще одне порушення: чоловік вивантажував стару сантехніку та сміття поруч із контейнерами. На місце події одразу прибули правоохоронці та склали на нього протокол.
Руслан Замковий, начальник відділу поводження з твердими відходами, розповів, що з початку року було надано близько 6 000 приписів на укладення договорів на вивезення сміття . У результаті — понад 560 нових угод, серед яких є як ОСББ, так і підприємці та мешканці приватного сектору.
За його словами, інспекція щоденно проводить перевірки, а на порушників складають адмінпротоколи за статтею 152, яка передбачає штрафи від 340 до 1 700 гривень.
“Заключення договорів є обов'язковим для кожного, для підприємців, для організацій, також для приватного сектору. Саме виконання цієї вимоги зробить місто чистішим”, - зазначив Руслан Замковий.
Місцевий мешканець Іван каже, що проблема була системною:
“Було звалище стихійне. Люди кидали де хотіли. Приїжджали підприємці, викидали сміття з СТО. Зараз так, дивлюсь, місто нас почуло”.
Руслан Мороз, начальник інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради, звернувся до містян:
“У разі, якщо ви робите вдома ремонт або плануєте вивезти старі меблі через будь-яку фірму, попросіть у співробітників діючий договір із полігоном. За його наявності це підприємство обов’язково вивезе сміття згідно із законом”.
Наразі території на Криворізькій, 28 та Батумській, 58 повністю розчистили від сміття, а також запровадили чергування для запобігання новим скиданням. У планах — капітальний благоустрій: облаштування покриття, встановлення бордюрів, облаштування майданчика для сміттєвих баків.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, як у Дніпрі позбутися великогабаритного сміття .

Новини рубріки

Вважався зниклим безвісти: на війні загинув військовий з Нікополя
29 травня 2025 р. 21:27

Активіст Селін поширював брехню щодо мера Дніпра: що вирішив суд
29 травня 2025 р. 21:15

Часткова компенсація за оздоровлення дітей: хто у Дніпрі може її отримати та куди звертатися?
29 травня 2025 р. 21:15