Сміттєву схему на 15 мільйонів ліквідували у Дніпрі

22 червня 2026 р. 21:53

22 червня 2026 р. 21:53


Серед підозрюваних - директор комунального підприємства, його заступник, головний бухгалтер та головний інженер, а також директор і головний бухгалтер підконтрольного товариства, повідомляє Офіс генпрокурора.

У 2016 році комунальне підприємство Дніпровської міської ради уклало договір із підконтрольним приватним товариством на виконання робіт з утримання та обслуговування полігону твердих побутових відходів, розташованого за межами міста.

Йдеться про полігон площею понад 130 гектарів — єдине офіційне місце сортування та захоронення твердих побутових відходів у Дніпрі, від безперебійної роботи якого залежить функціонування системи поводження з відходами міста.

Згідно з договором товариство мало забезпечувати експлуатацію полігону, зокрема здійснювати розрівнювання та ущільнення відходів, пересипання їх ґрунтом, утримання технологічних доріг та інші роботи з обслуговування об’єкта.

Більшу частину із передбачених договором робіт підконтрольне підприємство не виконувало. Роботи з експлуатації та обслуговування полігону виконувалися силами й ресурсами самого комунального підприємства міськради.

Попри це підозрювані оформлювали та підписували акти про нібито виконані роботи, на підставі яких на рахунки товариства перераховувалися бюджетні кошти.

У період із липня 2024 року по січень 2026 року на рахунки підконтрольного підприємства безпідставно перераховано близько 15 млн. грн.

Підписуйтеcь на наш Telegram-канал Lenta.UA - ЄДИНІ незалежні новини про події в Україні та світі

Фото: Офіс генпрокурора .

Євген Медведєв

Сміттєву схему на 15 мільйонів ліквідували у Дніпрі

Джерело: lenta.ua (Дніпро)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua