вологість:
тиск:
вітер:
Сміттєву схему на 15 мільйонів ліквідували у Дніпрі
Серед підозрюваних - директор комунального підприємства, його заступник, головний бухгалтер та головний інженер, а також директор і головний бухгалтер підконтрольного товариства, повідомляє Офіс генпрокурора.
У 2016 році комунальне підприємство Дніпровської міської ради уклало договір із підконтрольним приватним товариством на виконання робіт з утримання та обслуговування полігону твердих побутових відходів, розташованого за межами міста.
Йдеться про полігон площею понад 130 гектарів — єдине офіційне місце сортування та захоронення твердих побутових відходів у Дніпрі, від безперебійної роботи якого залежить функціонування системи поводження з відходами міста.
Згідно з договором товариство мало забезпечувати експлуатацію полігону, зокрема здійснювати розрівнювання та ущільнення відходів, пересипання їх ґрунтом, утримання технологічних доріг та інші роботи з обслуговування об’єкта.
Більшу частину із передбачених договором робіт підконтрольне підприємство не виконувало. Роботи з експлуатації та обслуговування полігону виконувалися силами й ресурсами самого комунального підприємства міськради.
Попри це підозрювані оформлювали та підписували акти про нібито виконані роботи, на підставі яких на рахунки товариства перераховувалися бюджетні кошти.
У період із липня 2024 року по січень 2026 року на рахунки підконтрольного підприємства безпідставно перераховано близько 15 млн. грн.
Підписуйтеcь на наш Telegram-канал Lenta.UA - ЄДИНІ незалежні новини про події в Україні та світі
Фото: Офіс генпрокурора .
Євген Медведєв
Джерело: lenta.ua (Дніпро)