ЕКСКЛЮЗИВ У Дніпрі від початку року постраждали близько 650 житлових будинків комунальної власності

24 червня 2026 р. 12:07

24 червня 2026 р. 12:07


Ворог методично завдає ударів не лише по інфраструктурі, а й по житловій забудові Дніпра.
Під ворожими ударами опиняються як багатоквартирні будинки ОСББ та ЖБК, так і будинки комунальної власності. Лише у цьому році постраждали сотні житлових будинків комунальної власності. Про це повідомляє «Наше місто».

Масштаб ворожих атак на житлову забудову Дніпра вражають. Комунальники роблять все можливе, щоб відновити постраждалі будинки.

ЕКСКЛЮЗИВ
                                У Дніпрі від початку року постраждали близько 650 житлових будинків комунальної власності


— У 2026 році постраждали близько 650 житлових будинків комунальної власності та майже 100 покрівель, — каже представник департаменту житлового господарства Дніпровської міської ради Єгор Худяков. — У місцях загального користування вже замінено понад 22 тисячі квадратних метрів вікон. Наразі всі будинки, які зазнали пошкоджень цього року, або вже відновлені, або перебувають у процесі відновлення. Якщо роботи ще не розпочалися, то це питання фінансування. Після його надходження ремонтні роботи одразу стартують. Йдеться про відновлення покрівель і вікон у місцях загального користування. Власники квартир для отримання компенсації за пошкоджені вікна можуть звернутися до районної адміністрації для оформлення відповідних актів, а надалі подавати документи на державну допомогу через програму «єВідновлення» .


Зазначимо, що у Дніпра з’явилось більше можливості для відновлення постраждалих будинків.

ЕКСКЛЮЗИВ
                                У Дніпрі від початку року постраждали близько 650 житлових будинків комунальної власності


Кабінет Міністрів ухвалив рішення про виділення 175,4 млн грн із Фонду ліквідації наслідків збройної агресії на відновлення восьми багатоквартирних житлових будинків у Дніпрі, пошкоджених внаслідок російських обстрілів.

– Відновлення житла — один із ключових пріоритетів Уряду. За кожним таким проєктом стоять люди, які – через російську агресію – втратили домівки. Забезпечуємо необхідну допомогу постраждалим, виділяємо фінансову підтримку на відновлення житлової інфраструктури. Завдяки цьому рішенню понад тисяча мешканців Дніпра зможуть повернутися до власних квартир, – зазначив Віцепрем’єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба.

Міський голова Дніпра Борис Філатов подякував за це Уряду і особисто Прем’єр-міністерки Юлії Свириденко та Віцепрем’єр-міністру з відновлення України – міністру розвитку громад та територій України Олексію Кулебі.

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі комунальники ліквідовують наслідки комбінованої атаки рф.

Фото Володимира Федорищева

ЕКСКЛЮЗИВ
                                У Дніпрі від початку року постраждали близько 650 житлових будинків комунальної власності

Джерело: nashemisto.dp.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua