вологість:
тиск:
вітер:
ЕКСКЛЮЗИВ У Дніпрі від початку року постраждали близько 650 житлових будинків комунальної власності
Ворог методично завдає ударів не лише по інфраструктурі, а й по житловій забудові Дніпра.
Під ворожими ударами опиняються як багатоквартирні будинки ОСББ та ЖБК, так і будинки комунальної власності. Лише у цьому році постраждали сотні житлових будинків комунальної власності. Про це повідомляє «Наше місто».
Масштаб ворожих атак на житлову забудову Дніпра вражають. Комунальники роблять все можливе, щоб відновити постраждалі будинки.
— У 2026 році постраждали близько 650 житлових будинків комунальної власності та майже 100 покрівель, — каже представник департаменту житлового господарства Дніпровської міської ради Єгор Худяков. — У місцях загального користування вже замінено понад 22 тисячі квадратних метрів вікон. Наразі всі будинки, які зазнали пошкоджень цього року, або вже відновлені, або перебувають у процесі відновлення. Якщо роботи ще не розпочалися, то це питання фінансування. Після його надходження ремонтні роботи одразу стартують. Йдеться про відновлення покрівель і вікон у місцях загального користування. Власники квартир для отримання компенсації за пошкоджені вікна можуть звернутися до районної адміністрації для оформлення відповідних актів, а надалі подавати документи на державну допомогу через програму «єВідновлення» .
Зазначимо, що у Дніпра з’явилось більше можливості для відновлення постраждалих будинків.
Кабінет Міністрів
ухвалив рішення
про виділення 175,4 млн грн із Фонду ліквідації наслідків збройної агресії на відновлення восьми багатоквартирних житлових будинків у Дніпрі, пошкоджених внаслідок російських обстрілів.
– Відновлення житла — один із ключових пріоритетів Уряду. За кожним таким проєктом стоять люди, які – через російську агресію – втратили домівки. Забезпечуємо необхідну допомогу постраждалим, виділяємо фінансову підтримку на відновлення житлової інфраструктури. Завдяки цьому рішенню понад тисяча мешканців Дніпра зможуть повернутися до власних квартир, – зазначив Віцепрем’єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба.
Міський голова Дніпра Борис Філатов подякував за це Уряду і особисто Прем’єр-міністерки Юлії Свириденко та Віцепрем’єр-міністру з відновлення України – міністру розвитку громад та територій України Олексію Кулебі.
Раніше ми писали про те, що у Дніпрі комунальники ліквідовують наслідки комбінованої атаки рф.
Фото Володимира Федорищева
Джерело: nashemisto.dp.ua