вологість:
тиск:
вітер:
На Закарпатті лікарня переплатила 4,8 млн грн за комп’ютерний томограф
На Закарпатті двом службовим особам комунального медичного підприємства повідомили про підозру через закупівлю комп’ютерного томографа за завищеною вартістю. За даними слідства, через їхні дії місцевий бюджет втратив понад 4,8 млн грн. Про це повідомляє 49000 з посиланням на БЕБ.
За версією слідства, під час проведення публічної закупівлі службові особи забезпечили придбання комп’ютерного томографа та додаткового обладнання до нього за значно завищеними цінами.
Сума збитків підтверджена результатами судових експертиз і становить понад 4,8 млн грн.
У межах досудового розслідування детективи БЕБ провели санкціоновані обшуки, під час яких вилучили документацію та інші матеріали, що підтверджують обставини можливого злочину.
На підставі зібраних доказів двом посадовцям повідомили про підозру за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України — заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах.
Досудове розслідування триває.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter .
Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними.
Джерело: 49000.com.ua
Новини рубріки
Вступна кампанія-2026 в Україні: все, що потрібно знати абітурієнтам
25 червня 2026 р. 16:17
«Ми до останнього вірили, що він живий»: на щиті Шмирьов Роман з Донеччини (ВІДЕО)
25 червня 2026 р. 16:04