вологість:
тиск:
вітер:
Вода у Дніпрі подорожчає. Чому тарифи хочуть підвищити?
У Дніпрі тариф на водопостачання та водовідведення можуть переглянути вперше від початку повномасштабної війни. Вартість послуг може зрости з 31 гривні 36 копійок до 86 гривень 67 копійок за кубометр. Про це повідомляє 49000 з посиланням на Дніпро TV.
Серед основних причин здорожчання – суттєве зростання витрат на електроенергію, паливо та реагенти. Комунальне підприємство “Дніпроводоканал” вже подало оновлені розрахунки до Дніпровської міської ради на розгляд. Остаточно тариф на водопостачання та водовідведення має затвердити Дніпропетровська обласна військова адміністрація.
Більше подробиць – у сюжеті Дніпро TV:
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter .
Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними.
Джерело: 49000.com.ua
Новини рубріки
Фіктивна інвалідність для втечі за кордон: на Львівщині викрили лікарку та її спільників
26 червня 2026 р. 17:23
Вода у Дніпрі подорожчає. Чому тарифи хочуть підвищити?
26 червня 2026 р. 17:13
Турбота, якої так бракувало: у Кривому Розі дітей без батьківства прийняли в родину
26 червня 2026 р. 17:11