Вода у Дніпрі подорожчає. Чому тарифи хочуть підвищити?

26 червня 2026 р. 15:55

26 червня 2026 р. 15:55


У Дніпрі тариф на водопостачання та водовідведення можуть переглянути вперше від початку повномасштабної війни. Вартість послуг може зрости з 31 гривні 36 копійок до 86 гривень 67 копійок за кубометр. Про це повідомляє 49000 з посиланням на Дніпро TV.

Серед основних причин здорожчання – суттєве зростання витрат на електроенергію, паливо та реагенти. Комунальне підприємство “Дніпроводоканал” вже подало оновлені розрахунки до Дніпровської міської ради на розгляд. Остаточно тариф на водопостачання та водовідведення має затвердити Дніпропетровська обласна військова адміністрація.

Більше подробиць – у сюжеті Дніпро TV:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter .

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними.

Вода у Дніпрі подорожчає. Чому тарифи хочуть підвищити?

Джерело: 49000.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua