У Кам’янському директорка закладу освіти оформлювала на роботу “мертві душі”

28 червня 2026 р. 13:20

28 червня 2026 р. 13:20


У Кам’янському директорку одного із закладів освіти та головну бухгалтерку підозрюють у фіктивному працевлаштуванні працівників і розтраті бюджетних коштів. За даними слідства, місцевому бюджету завдано збитків на майже пів мільйона гривень. Про це повідомляє 49000 .

За інформацією слідства, посадовиці організували схему, за якою окремі працівники були оформлені на роботу лише формально. Фактично вони не виконували жодних трудових обов’язків, однак регулярно отримували заробітну плату з бюджету, а також їм зараховувався трудовий стаж.

Частину нарахованих коштів фіктивно працевлаштовані працівники, за версією слідства, повертали головній бухгалтерці, яка передавала їх директорці закладу.

За даними правоохоронців, схема діяла упродовж 2022–2025 років. Унаслідок таких дій місцевому бюджету завдано збитків на суму майже 500 тисяч гривень.

Слідчі Кам’янського районного управління поліції за процесуального керівництва Кам’янської окружної прокуратури повідомили директорці та головній бухгалтерці про підозру за ч. 4 ст. 191 (розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter .

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними.

У Кам’янському директорка закладу освіти оформлювала на роботу “мертві душі”

Джерело: 49000.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua