Азербайджан оголосив про проведення антитерористичних заходів у Нагірному Карабасі

19 вересня 2023 р. 14:14

19 вересня 2023 р. 14:14


Азербайджан оголосив про початок "антитерористичних заходів локального характеру" у Нагірному Карабасі після звинувачень Вірменії в організації теракту. Про це повідомляє Міністерство оборони Азербайджану.

У відомстві заявили про систематичні обстріли позицій армії Азербайджану формуваннями збройних сил Вірменії в Карабахському регіоні, продовження мінування територій, проведення робіт з інженерного вдосконалення бойових позицій та збільшення кількості окопів і бліндажів за останні місяці.

Повідомляється, що 19 вересня на автомобільній дорозі Ахмедбейлі-Фізулі-Шуша через вибух міни загинули цивільні особи і було виведено з ладу автомобіль, який належить Державному агентству автомобільних доріг Азербайджану.

Виходячи з цього, Азербайджан розпочав "антитерористичні заходи локального характеру" в Нагірному Карабаху. Наголошується, що їх вирішили проводити для припинення широкомасштабних провокацій, роззброєння та виведення формувань збройних сил Вірменії, нейтралізації їхньої військової інфраструктури, забезпечення безпеки мирного населення, а також відновлення конституційного ладу Азербайджану.

Раніше повідомлялося, що Азербайджан погодився відкрити єдину автомагістраль, що з’єднує Вірменію з Нагірним Карабахом.

Азербайджан оголосив про проведення антитерористичних заходів у Нагірному Карабасі

Джерело: zn.ua (Світ)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua