РФ планує війну в довгу. В США закликали G7 посилити допомогу Україні

19 вересня 2023 р. 21:15

19 вересня 2023 р. 21:15


Країни G7 визнають, що Росія вирішила воювати проти України в довгу, це вимагає постійної військової та економічної підтримки Києва.

Міністри закордонних країн "Великої сімки", включно з держсекретарем США Ентоні Блінкеном, зустрілися за вечерею в понеділок увечері на полях Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй у Нью-Йорку.

"Було визнано, що ми бачимо, як Росія переходить у цій війні в середньострокову і довгострокову перспективу", - сказав високопоставлений представник Держдепартаменту США.

Це означає продовження західної підтримки України, а також забезпечення безпеки та економічної підтримки в середньостроковій перспективі.

"Йдеться, звичайно, про те, щоб імперський проєкт Путіна продовжував зазнавати невдачі", - додав чиновник.

За його словами, йдеться також про спільну роботу, щоб забезпечити достатній розподіл обов'язків, а також розпланувати довгострокову підтримку України.

Представник Держдепартаменту додав, що посилення протиповітряної оборони України має ключове значення не тільки для поля бою, а й для захисту її критично важливої інфраструктури з настанням зими.

Сьогодні стало відомо, що Велика Британія надасть Україні десятки тисяч артилерійських снарядів до кінця 2024 року.

Також Німеччина в рамках нового пакета військової допомоги передасть Україні дві сотні броньованих машин MRAP, а також боєприпаси для мінометів і артилерії.

Естонія, Люксембург та Україна на засіданні 19 вересня започаткували ІТ-коаліцію, яка підтримуватиме ЗСУ у кіберсфері.

РФ планує війну в довгу. В США закликали G7 посилити допомогу Україні

Джерело: www.rbc.ua (Світ)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua