вологість:
тиск:
вітер:
Росія накопичила близько 1500 ракет для обстрілів України, однак є нюанс
- За даними ЗМІ, Росія накопичила понад 1500 ракет.
- Військовий експерт Петро Черник вважає, що ці цифри можуть бути близькими до правди.
- Попри це, в Росії є інші проблеми, пов'язані з ракетами.
За даними ЗМІ, станом на 20 листопада Росія змогла накопичити понад 1500 тисяч різних далекобійних ракет. Ці цифри можуть бути близькими до реальності. Але в окупантів є інша проблема.
Про це 24 Каналу розповів військовий експерт Петро Черник, прокоментувавши інформацію про те, скільки в Росії ракет . На його думку, зараз країна-агресорка здатна виробляти приблизно 150 – 170 різних ракет на місяць.
До теми Путін заявив про удар "Орешником" по Дніпру: аналітики кажуть, що це "інша" ракета
Росія має певні проблеми
Як наголосив Черник, Росія навряд чи зможе вийти на більші показники виробництва ракет на місяць. Якщо мікроелектроніку ще реально дістати в обхід санкцій, то з порохом та іншими складовими вибухівки все значно складніше.
Крім того, Росія явно має проблеми з працівниками. Виробництво ракет – складна та інтелектуальна робота, яка потребує кваліфікованого персоналу. Туди не поставиш умовних заробітчан.
Варто також звернути увагу на спроможність Росії запускати ракети. Тут вони теж вперлися у стелю через проблеми з носіями.
За моїми обчисленнями, в них є 26 робочих Ту-95МС з поміж 60. Вони можуть брати на борт 8 Х-101 або 6 Х-555. Теоретично 160 ракет. Вони розповідають про 150 пускових установок до "Іскандерів". Там по 2 ракети. Виходить 300. Ще є 20 літаків Ту-22М3, які беруть на борт по 2 ракети Х-22. Також є до 20 кораблів-ракетоносіїв. Там по 8 ракет. Це ще 160 ракет. Загалом – 620 ракет за один пуск. А тепер йде момент істини. Якби вони могли робити такі масові пуски, то давно би вже їх робили,
– сказав Черник.
Російські окупанти не можуть одночасно запускати таку величезну кількість ракет. Більшість їхніх стратегічних бомбардувальників досить старі. Наймолодший Ту-95МС випустили у 1994 році. Наймасованіший удар окупантів відбувся в серпні 2024 року. Тоді вони запустили одночасно 127 ракет.
На вищі показники їм складно буде вийти. Якщо запустять 132 ракети, то для них це стане подією. З таким типом ударів ми розробили алгоритм боротьби. Коефіцієнт збивання ракет та "Шахедів" становить 92%-96%. Також суттєво зросло таке явище як "локаційно втратили". РЕБ почав значно краще працювати,
– наголосив Черник.
Додамо, 21 листопада диктатор Путін заявив, що Росія вдарила по Україні новою балістичною системою середньої дальності "Орешник" . Про цю зброю взагалі нічого не відомо. Аналітики пояснили, що насправді "ховається" за назвою "Орешник".
Джерело: 24tv.ua (Світ)Новини рубріки
Українська розвідка розсекретила путінський “Орешник” — деталі
22 листопада 2024 р. 14:13
Що чекає на економіку РФ та росіян, якщо Кремль не зупинить війну — аналіз Несходовського
22 листопада 2024 р. 14:13
США переглядають ядерну стратегію через зростання потенціалу Китаю і Росії, – Пентагон
22 листопада 2024 р. 14:08