вологість:
тиск:
вітер:
Перша реакція адміністрації Байдена на вторгнення Путіна в Україну полягала в тому, щоб здатися і втекти — The Hill
Президент Росії Владімір Путін вторгся в Україну з тієї ж причини, з якої починаються всі війни — Путін думав, що йому це зійде з рук. І він частково мав рацію. Першою реакцією команди Байдена було відступити й втекти. Лише рішучість лідера України Володимира Зеленського змусила Захід діяти.
Повільний процес надання допомоги Україні майже не сприяв стримуванню. Команда Байдена також стала свідком того, як ХАМАС і Ізраїль ігнорують прохання Байдена, а Іран озброює своїх проксі-хуситів і нападає на судноплавство в Червоному морі, зазначає Кіт Наугтон, автор думок у газеті The Hill.
"Некомпетентність адміністрації Байдена подовжила війну в Україні, зробила її небезпечнішою і поставила під загрозу внутрішню політичну підтримку. Ще гірше, через некомпетентність команди Байдена розвинулася динаміка, що її слабкість заохотила Путіна до хвастощів і блефу", — додає Наугтон.
Автор переконаний, що Байден на початку війни мав оприлюднити просту доктрину: що б Росія не робила Україні, Україна може робити те саме Росії за допомогою американської зброї. Якщо Росія запускає ракети дальністю 160 км чи більше на українську територію, українці можуть зробити те ж саме на російській території.
"Трамп ненавидить програвати. Його майбутня команда не зацікавлена в тому, щоб починати своє перебування на посаді, щось віддаючи. Без сумніву, є невизначеність щодо того, що зробить Трамп. Але з огляду на безсилля поточної адміністрації, як для України, так і для Америки, буде краще мати рішучу команду Трампа, ніж слабку, безпорадну команду Байдена", — підсумував Наугтон.
Раніше схожу думку висловила редакційна колегія газети The Wall Street Journal. В газеті зазначили, що на кожному етапі війни Байден обмежував військову допомогу , яку США могли б надати, і те, як вона використовувалася. Ці обмеження зашкодили здатності України перейти в наступ проти російських сил та атакувати важливі об'єкти в Росії, такі як засоби зв'язку та склади озброєнь.
Джерело: zn.ua (Світ)Новини рубріки
Як США можуть послабити нафтовий сектор Росії — подробиці (ВІДЕО)
22 листопада 2024 р. 19:13
Канада має застереження до використання Україною протипіхотних мін США
22 листопада 2024 р. 19:10
У Росії дрони атакували «Капустін Яр», звідки була запущена балістична ракета по Дніпру - соцмережі
22 листопада 2024 р. 19:10