вологість:
тиск:
вітер:
Тільки в голові росіянина могла народитися ідея вбити мільйони людей голодом: паралелі між Голодомором і нинішньою війною провів експерт
Сьогоднішня повномасштабна війна РФ проти України має прямі паралелі з геноцидом, який Росія чинила в 1932-1933 роках — Голодомором. Про це сьогодні, 23 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів кандидат історичних наук, офіцер 3-ї окремої штурмової бригади (ОШБр) Олександр Алфьоров.
Він наголосив, що Російська Федерація — це країна-паразит, яка живе шляхом того, що знищує інші країни, завойовує їх. Після захоплення території вона знищує місцеві народи. І це відбувається досі й в самій Росії щодо малих народів, які в ній проживають, і території яких колись вона поглинула.
“Подивіться, на війну РФ проти України. Росія передусім спрямовує на фронт представників малих народів — буряти, чеченці, дагестанці, тувинці й так далі. І вона їх сьогодні таким чином знищує, як раніше Російська імперія, — просто очищається від малих народів, які можуть сприйняти свою історію, своє минуле, релігію, культуру як основу для здобуття незалежності. Тому весь світ має розуміти, що Росія — це постійний геноцид. Це постійні вбивства”, — сказав Алфьоров.
Захоплювати чуже — це в крові країни-паразита.
“Навіть маючи у себе величезні багатства (а Росія — це 1/6 суші планети), їй потрібно було напасти на Україну, щоб що? Щоб у Львові алмазні шахти забрати, або в Херсоні забрати нафтові свердловини? Що такого критично важливого було для Росії, щоб почати вбивати громадян чужої країни, власних громадян, щоб що? І ось на це “щоб що?” немає відповіді, тому що відповідь знаходиться в альтернативній реальності. Для них влада — це все”, — акцентував спікер.
І сьогоднішня повномасштабна війна має прямі паралелі з геноцидом, який Росія чинила у 1932-1933 роках — Голодомором.
“Ось як у Кремлі могла народитися ідея вбити мільйони людей голодом? Жахливі цифри — до 10 млн людей. І сьогодні Росія вбила в Україні багато дітей, і смерть кожної дитини сприймається українцями як трагедія кожного з нас. А говорячи про Голодомор, йдеться про мільйони дітей, останні слова яких були “дайте їсти”. От у якій голові народжується ця ідея вбити народ голодом? У російській. Це Росія”, — акцентував Алфьоров.
З 2014 року Росія застосовує щодо українських дітей черговий вид геноциду — депортацію, стирання ідентичності. І якщо в період Голодомору мета комуністичної Росії полягала в тому, щоб українські діти вмирали або взагалі не народжувалися, то сьогодні РФ хоче ще й перевиховати юних українців у ненависті до своєї ж культури, до своєї країни, до свого народу.
“За міжнародними оцінками, з 2014 року Україна втратила 1,2 млн дітей [через окупацію територій, депортацію]. Росіяни заявляють, що після 2022 року 700 тис. українських дітей перебувають на їхній території. І всі ці діти зазнають впливу російської пропаганди. А в системі освіти Російської Федерації пропаганда дуже жорстка, це вбивча система. І українська дитина, потрапляючи в Росію, по суті, потрапляє в полон. У дітей загалом на території Російської Федерації немає майбутнього, немає майбутнього навіть як стратегічного напрямку в їхніх головах”, — резюмував Олександр Алфьоров.
Нагадаємо , щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років. Цього року День пам’яті жертв Голодоморів припадає на 23 листопада. За традицією, щороку в четверту суботу листопада запалюють свічки у вікнах як символ пам’яті.
Найтрагічнішим став період 1932-1933 років. Комуністична влада тоді вилучала все зерно та будь-які запаси продовольства з кожної української оселі. Понад 50 тисяч людей було засуджено за законом “про п’ять колосків”. Голод забрав життя від 4,5 до 10 млн українців. Голодомор 1932-1933 років визнано геноцидом українського народу в 31 країні світу.
Джерело: uatv.ua (Світ)Новини рубріки
Президентка Європарламенту закликала Німеччину надати Україні ракети TAURUS
23 листопада 2024 р. 22:14
Статки Ілона Маска сягнули рекордних $347 млрд після перемоги Трампа – Bloomberg
23 листопада 2024 р. 22:09
Пошкодження кабелю в Балтійському морі: на місце прибуло судно Прикордонної охорони Фінляндії
23 листопада 2024 р. 22:05