вологість:
тиск:
вітер:
Volkswagen продав свій завод у Китаї
Про це повідомляє Bild , передає Укрінформ.
Після численних повідомлень про порушення прав людини автомобільна компанія продала свій суперечливий китайський завод, зазначає видання.
Фабрика з близько 700 співробітниками розташована в Сіньцзяні, де проживає переслідувана владою уйгурська мусульманська меншина. Майже половина з 22 млн жителів провінції - уйгури.
Експерти неодноразово зазначали, що ситуацію з правами людини в регіоні важко зрозуміти, і можна припустити, що люди також змушені були працювати на заводі VW. У лютому минулого року член правління компанії в Китаї Ральф відвідав завод, після чого заявив, що «немає доказів порушення прав людини на цьому заводі». Втім тиск на компанію ще більше посилився, зокрема, з боку представників парламентів Швеції, Великої Британії, Австралії та Канади.
VW відкрив завод у місті Урумчі, адмінцентрі регіона, спільно з китайською державною компанією SAIC у 2012 році. Німецька компанія була першим виробником автомобілів, який побудував завод у Сіньцзяні. Вартість його сягала 170 мільйонів євро.
Продажі групи VW в Китаї впали на 12 відсотків за перші дев'ять місяців цього року, оскільки моделі китайських виробників стають все більш популярними.
У західних ЗМІ регулярно з’являлися повідомлення про «табори перевиховання» в Сінцзяні, де застосовується примусова праця. Пекін усі подібні закиди відкидає.
Як повідомляв Укрінформ, найбільший японський автовиробник Toyota Motor планує перенести на один рік початок виробництва своїх електромобілів наступного покоління із запасом ходу 1000 кілометрів.
Фото: DPA