вологість:
тиск:
вітер:
Тихенько готуються до війни: що відбувається в Індо-Тихоокеанському регіоні
- Напруженість в Індо-Тихоокеанському регіоні зростає.
- Усе варто розглядати через можливе протистояння США та Китаю.
Ризики війни у Індо-Тихооокеанському регіоні зростають. Усі готуються до можливих бойових дій у майбутньому.
Про це 24 Каналу розповів політолог Андрій Вігірінський, зауваживши, що можливе протистояння в цьому регіоні варто розглядати крізь призму Сполучені Штати – Китай.
До теми Китай застеріг Трампа від тарифної війни
Напруга зростає
Як наголосив Вігірінський, ризики війни в Індо-Тихоокеанському регіоні зростають. Поява військ КНДР в Україні лише частково на це впливає. Загалом ситуація стає напруженішою через все більшу кількість суб'єктів, які можуть бути втягнутими у це протистояння. Кожен з них готується до цього.
Сполучені Штати будують військову базу в Філіппінах. Японія планує відмовитися від пацифістської позиції та повернутися до нарощування озброєння. Ключові країни регіону вже розділилися на певні блоки. Лідерська позиція тут у США, які дали гарантії безпеки Японії та Південній Кореї. Туди ж долучаються Філіппіни. З іншого боку три ядерні держави. Північна Корея, Росія та Китай,
– сказав Вігірінський.
У цьому контексті співпраця Північної Кореї з Росією є вигідною для Китаю. Вони отримають ще одного союзника з бойовим досвідом та навантаженим військовим виробництвом. Ця співпраця може створити проблеми лише тоді, якщо там почнуть зачіпати інтереси Китаю.
Вони могли прокомунікувати з Росією, що не заважатимуть співпрацювати їм з Північною Кореєю. Умовно, ви співпрацюйте з КНДР як хоче. Але не варто передавати їм певні критичні технології. Якщо ви це зробите, то у нас різко знизиться попит на вашу нафту. До таких технологій належить питання супутників, атомного підводного флоту тощо,
– зауважив Вігірінський.
Новини рубріки
В Іспанії стався вибух на хімзаводі, троє людей загинули
27 листопада 2024 р. 21:32
У Франції розглядають створення балістичної ракети дальністю в 1000 кілометрів - ЗМІ
27 листопада 2024 р. 21:32
У Радбезі ООН відреагували на удар РФ новою балістичною ракетою по Дніпру
27 листопада 2024 р. 21:20