вологість:
тиск:
вітер:
Кількість резервних танків у Росії треба ділити на два і навіть на три — розбір Дикого
Нарощування поставок озброєнь і техніки в Росію з Північної Кореї (КНДР, Корейської Народно-Демократичної Республіки) не є “хотілками” диктаторів, а необхідністю для Кремля. Російський військово-промисловий комплекс (ВПК) неспроможний навіть мінімально закрити потреби фронту. Таку оцінку сьогодні, 24 грудня, дав екскомандир взводу батальйону “Айдар” Євген Дикий в ефірі FREEДОМ .
“У них настільки великі втрати техніки на фронті, що весь їхній хвалений ВПК, який, треба віддати належне, перевели в режим роботи військового часу, тобто тризмінна робота, 24 на 7, все одно не покриває навіть половини тих втрат, яких за цей же час наші захисники та захисниці завдають їм на фронті”, — зазначив він.
Коментуючи публікацію The Wall Street Journal, де йдеться про те, що в резервах у росіян залишається близько 2,6 тис. танків, Дикий наголосив, що просто “сісти та поїхати” на них неможливо.
“Для того, щоб із запасів якісь танки забрати, там йде пропорція 1:2, 1:3, тобто з двох чи трьох збирається один, який поїде, бо це танки, які стоять просто неба з 1970-х років. І деталі у них, м’яко кажучи, далеко не всі робочі. З двох чи з трьох один робочий збирається і на фронт їде. Тобто насправді ті 2,6 тис. танків, що залишилися, це швидше 1,5 тис. танків максимум, а можливо, — тисяча. А 3,6 тис. танків уже згоріло”, — коментує гість ефіру.
За його словами, з артилерією у російської окупаційної армії справи ще гірші.
“Якщо танки вибувають тільки через те, що ми їх знищуємо, то артилерія вибуває двома способами. З одного боку, ми її теж дуже ефективно, дуже успішно знищуємо, а з іншого боку, в артилерії ще просто зношуються стволи. А якщо воювати так, як воюють росіяни: у них дуже низька точність артилерії, і вони це компенсують тим, що повинні просто засипати якусь площу снарядами. Вони працюють взагалі не по об’єктах, не по точках, а по площах. А коли ти працюєш по площі, то у тебе стволи буквально вилітають”, — констатував Дикий.
За даними, які він знайшов, зараз Росія випускає “класичних стволів артилерії” близько 10 на місяць.
“У них залізо буквально випаровується. У бездонних начебто запасах днище просто вже просвічує. І вже хапаються за Корею. Спочатку вони зняли з консервації свої гармати, 130 мм, які стояли на консервації з часів товариша Сталіна, їх із 1948-го почали ставити на консервацію. А снаряди до них уже довелося просити у Кореї, бо в Росії вони їх давно утилізували. А тепер уже їдуть 170-міліметрові гармати, для яких Росія взагалі ніколи не мала снарядів. Тут одразу просять у Кореї все “під ключ”: і саме знаряддя, і снаряди. Попадають у повну залежність взагалі, але, зважаючи на все, просто інших джерел немає”, — підсумував гість ефіру.
Нагадаємо, за даними The Wall Street Journal, російська армія втратила у війні проти України понад 11 тисяч бойових броньованих машин, включаючи близько 3 600 танків . У резерві Росії є ще близько 2 600 танків. Як зазначають аналітики, ці втрати росіян еквівалентні майже 15 рокам російського виробництва танків на довоєнному рівні. Зараз РФ постачає на фронт переважно старі моделі, виготовлені ще в 1960-1970 роках. Така техніка потребує значних зусиль для відновлення її працездатності, що може тривати кілька тижнів.
Джерело: uatv.ua (Світ)Новини рубріки
Сирійці після падіння режиму Асада обережно і повільно починають повертатися додому
25 грудня 2024 р. 02:06
Данія посилює оборону Гренландії після слів Трампа: виділила мільярди доларів
25 грудня 2024 р. 01:56