вологість:
тиск:
вітер:
Три головні компоненти закінчення війни назвав Подоляк
У 2025 рік Україна у військовому плані входить із зовсім іншою ракетною і дроновою програмами — з більш ефективними і масштабними. Про це сьогодні, 4 січня, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів радник глави Офісу президента України (ОПУ) Михайло Подоляк.
“Я не думаю, що нам потрібно анонсувати розробки, які у нас є. Але, безумовно, вони є. Досить суттєві інвестиції здійснюються і в ракетне виробництво, і в дронове виробництво. Кількість дронів і ракет, їхню дальність багато хто дізнається за фактом їхнього застосування. А ми вже бачимо удари, які наносяться по території Росії. Єдина проблема — масштабування цих ударів”, — сказав він.
Подоляк зазначив, що ракетна і дронова програми на 2025 рік “набагато більш об’ємні, набагато більш збалансовані”. Уже зрозуміло, які види дронів, ракет найефективніші, на що потрібно орієнтуватися. І цього року кількість ефективних ударів по військовій, логістичній інфраструктурі на території Росії продовжиться.
Він виділив три напрямки, без яких цю війну неможливо закінчити “не те що справедливим фіналом, а просто закінчити”.
Перше — необхідне різке нарощування ракетно-дронових можливостей України для ударів по території Росії.
“Це вкрай важливо, тому що це руйнування інфраструктури війни, руйнування логістики, руйнування підвезення до лінії фронту ресурсу Російської Федерації. Без цього, звичайно, Росія буде спокійно перекидати великий обсяг свого примітивного ресурсу, і буде так чи інакше намагатися реалізувати своє уявлення про війну”, — пояснив радник глави ОПУ.
Друге — доведення економіки РФ до такого стану, щоб вона не мала можливостей продовжувати війну.
“Потрібно знову ж таки розібратися, чому Росія досі має прибутковості на глобальних ринках. Мало того, що вона має прибутковість, вона має можливість купувати дуже дефіцитні компоненти до тих же своїх ракетних програм. До того ж ці компоненти виробляються виключно у високотехнологічних країнах, насамперед у країнах Європейського Союзу і в США. Хотілося б, щоб цей компонент теж почав більш правильно працювати”, — акцентував Подоляк.
І третє — необхідний об’ємний дипломатичний тиск.
“Дипломатичний тиск, за якого неможливо говорити, що можна погодитися з якимись умовами Росії, що можна піти Росії назустріч, можна щось віддати Росії тощо. Тому це не дипломатичний тиск. Це навпаки — дипломатична поразка, тому що ви в такий спосіб демонструєте свою слабкість і готовність програти на певних умовах”, — зазначив спікер.
“От якщо ці три компоненти — далекобійні удари по Росії з урахуванням наших виробничих можливостей, економіка з урахуванням обмеження доступу Росії до певних технологій і правильний дипломатичний тиск — будуть працювати, то, звичайно, вся ситуація буде мати інший вигляд”, — резюмував Михайло Подоляк.
Новини рубріки
Зброя для блефу: чому експерти сумніваються в “Орешнике” Путіна
06 січня 2025 р. 22:06
Росіяни в Херсоні атакували дроном пасажирський автобус, є загиблий і постраждалі (ФОТО)
06 січня 2025 р. 22:06
Головний провал Байдена за час президентства в політиці щодо України
06 січня 2025 р. 21:39