вологість:
тиск:
вітер:
Нова тактика ведення війни: останні дронові атаки на території РФ проаналізував Маломуж
У Казані метою дронової атаки могло бути авіаційне виробництво. Таку думку сьогодні, 20 січня, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив генерал, колишній голова Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж.
“Звичайно, в Казані — це традиційне виробництво авіаційних компонентів й самих літаків стратегічного рівня — це, ті, які завдають ударів по наших містах балістичними, крилатими ракетами. Тому удари по заводу — це, звісно, дуже потужний фактор нейтралізації і ремонту, і можливо, виробництва нових, тому що вони в дуже обмеженій кількості”, — сказав він.
Також Маломуж зазначив, що в Казані є вертолітний завод, де виробляють вертольоти різних типів, які постачаються до армії РФ. За його словами, удари по цьому заводу могли б нейтралізувати виробництво, ремонт та переоснащення вертольотів з метою протидії системам ППО.
“Це позбавляє їх можливості вести ефективну бойову частину й, звісно, завдавати терористичних ударів по наших територіях”, — сказав Маломуж.
Генерал наголосив, що українська стратегія завдавати ударів по складах боєприпасів, нафтобазах, аеродромах, з яких злітають російські бомбардувальники, є найефективнішим способом недопущення проведення окупаційною армією РФ бойових операцій.
“Це, звичайно, нова тактика ведення війни. З одного боку, ми протидіємо ворогу на фронті, знищуємо його великі резерви… За тиждень буквально майже 10 500 — це 2 дивізії, за місяць — це армія, 45 000 —47 000. Тому знищення тих силових засобів, якими вони забезпечують — це авіація, це бронетехніка, це, звісно, боєприпаси й найголовніше, нафтопродукти, які необхідні і літакам, і тягачам для ракет, і, відповідно, танкам, БТР, БМП, реактивним системам, — без цього нічого не працює, не стріляє, не їздить та не переміщується. Тому такі удари, які ми говоримо, — це зараз основний пріоритет”, — сказав Маломуж.
Він констатував, що росіянам не вистачає систем ППО на всі об’єкти, які є для України законними військовими цілями.
Генерал також підкреслив, що у Росії зараз немає можливостей, щоб виробляти велику кількість систем протиповітряної оборони та радіоелектронної боротьби, оскільки через санкції є нестача комплектуючих.
Нагадаємо, минулої доби втрати російських загарбників становили 1 690 осіб. Також українські воїни знешкодили 10 танків, 42 бойові броньовані машини, 19 артилерійських систем, три засоби протиповітряної оборони, 153 безпілотники оперативно-тактичного рівня, 87 автомобілів та шість одиниць спецтехніки окупантів.
Джерело: uatv.ua (Світ)