вологість:
тиск:
вітер:
Розумна раціональна угода: можливості від угоди зі США щодо рідкісноземельних металів оцінив Постернак
Більшість родовищ різного роду цінних порід знаходиться на територіях трьох областей України — Луганської, Донецької та Дніпропетровської. І якщо вибирати, мати американські інвестиції та переваги для України, що випливають з них, або російську окупацію — висновок очевидний. Таку думку сьогодні, 5 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив політтехнолог, керівник Центру політичної розвідки Олег Постернак.
Він вважає угоду зі США щодо видобутку українських рідкісноземельних металів раціональною угодою.
“Інтерес Сполучених Штатів Америки дуже справедливий і відповідає перспективам розвитку певних галузей їхньої економіки. Щодо тих, хто намагається сформувати думку про те, що Україна розпродає свої ресурси, слухайте, ми їх самі не розробляли. І коли стоїть вибір, хто ними володітиме — російський окупант чи американський інвестор, мені здається, що висновок абсолютно очевидний”, — висловив думку Постернак.
За його словами, розробка рідкісноземельних металів гарантує робочі місця в Україні, перспективи отримання коштів до державного бюджету.
“І це той рівень американського інтересу, який буде зафіксований у конкретній економічній угоді, що дозволить Сполученим Штатам Америки вибудовувати свою зовнішню політику з погляду своїх американських інтересів. Це наближає вирішення питання щодо гарантій безпеки для України та створення в Україні основи для вибудовування архітектури безпеки з активною, вагомою та великою участю Сполучених Штатів”, — пояснив політтехнолог.
Нагадаємо, президент США Дональд Трамп заявив , що Україна могла б постачати Сполученим Штатам рідкісноземельні елементи в обмін на військову допомогу.
Джерело: uatv.ua (Світ)Новини рубріки
США готові розглянути будь-які варіанти щодо Гази – Пентагон
06 лютого 2025 р. 02:14
Білоруського опозиціонера Миколу Статкевича висунули на Нобелівську премію миру
06 лютого 2025 р. 01:19
В уряді Канади заявили про наміри пришвидшити збільшення видатків на оборону до 2% ВВП
06 лютого 2025 р. 00:56