вологість:
тиск:
вітер:
Посилюємо виробництво дронів та ракет, — Зеленський наприкінці 1129-го дня війни
Завдання України — чітке збільшення постачання у війська, зокрема максимум технологічних переваг дронів вітчизняного виробництва. На цьому сьогодні, 28 березня, наприкінці 1129-го дня повномасштабного вторгнення Росії в Україну наголосив глава Української держави Володимир Зеленський у своєму традиційному зверненні, повідомляє FREEДOM .
Президент розповів, що сьогодні провів Ставку верховного головнокомандувача Збройних сил України (ЗСУ), де було дуже детальне обговорення теми розвитку дронів в Україні: контракти, фінанси, технічні питання, виробництво.
“Працюємо над збільшенням виробництва реактивних дронів, також дронів на оптоволокні — це дуже важливо саме зараз, одна з ключових речей, і потрібне достатнє постачання у війська”, — розповів Володимир Зеленський.
Він повідомив, що також було обговорення української ракетної програми, а саме — прискорення виробництва.
“Ми працюємо і над тим, щоб в Україні були побудовані свої виробництва зенітних ракетних комплексів, усіх необхідних систем протиповітряної оборони. Цими днями, під час зустрічей в Європі та раніше у перемовинах з іншими партнерами, ми говорили про локалізацію виробництв в Україні, локалізацію деяких систем ППО, локалізацію ракет до них — обов’язково треба прийти до цього. Я хочу подякувати усім нашим партнерам, які підтримують нас у такому промисловому й технологічному розвитку, і все, чого ми зараз досягаємо в Україні, це буде спільний результат усієї Європи — наша спільна та довгострокова безпека”, — наголосив глава держави.
Президент розповів, що сьогодні також була окрема й детальна доповідь міністра оборони України Рустема Умєрова щодо пакетів підтримки від партнерів.
“Є хороші нові домовленості. Є також розуміння, що вже у квітні має відбутись і нова зустріч у форматі “Рамштайн” — Німеччина та Британія очолюють формат саме зараз. Ми працюємо над змістовним наповненням”, — розповів Володимир Зеленський.
Він додав, що доручив міністру оборони України представити американським партнерам усі факти пошкоджень української енергетичної інфраструктури в результаті масованих російських обстрілів.
“Все це говорить про те, що Росія буде зривати дипломатію й буде це робити й надалі, і що єдиною тактикою Москви залишається затягування війни. Путін на словах щось каже таке, наче він погоджується з американською стороною, але по факту російська армія просто продовжує тиснути всіма бойовими засобами. Відповідно, потрібен тиск на Росію, щоб дипломатія запрацювала. Україна ще 11 березня прийняла американську пропозицію щодо безумовного припинення вогню, і відтоді вся відповідальність за гальмування дипломатії — на Росії”, — наголосив президент.
Він розповів, що сьогодні узгодив кілька кадрових рішень, які мають посилити спроможності українського захисту — авіаційну частину Сил оборони.
“Визначені чіткі терміни, коли нова управлінська структура має дати більше результатів і мотивації всьому авіаційному компоненту Сил оборони”, — зазначив глава держави.

Новини рубріки

Крижана буря в Канаді залишила без світла понад 400 тисяч людей
31 березня 2025 р. 12:19

Флот РФ — у стані оперативного сковування, проте несе загрозу для України, — Риженко
31 березня 2025 р. 12:18

Іран привів ракети у бойову готовність на тлі погроз Трампа - The Tehran Times
31 березня 2025 р. 12:12