вологість:
тиск:
вітер:
Rheinmetall купує компанію-виробника нітроцелюлози - компонента пороху
Про це повідомляється на сайті Rheinmetall , передає Укрінформ.
Як зазначається, Hagedorn-NC вже понад 100 років виробляє промислову нітроцелюлозу для цивільних потреб у німецькому місті Лінгені. Під час поглинання відповідні частини виробництва будуть перепрофільовані для військових потреб.
Купівля компанії дасть змогу концерну посилити потужності з виробництва метального заряду (пропеленту) для всіх типів боєприпасів, особливо для 155-міліметрових артилерійських боєприпасів.
«Це придбання допоможе нам подолати стратегічне вузьке місце у виробництві пропеленту. Це дає нам важливе джерело сировини і продовжує вертикальну інтеграцію по всьому ланцюжку створення вартості у виробництві боєприпасів», – сказав гендиректор Rheinmetall Армін Паппергер.
Нітроцелюлоза є важливим енергетичним компонентом ракетних порохів, які використовуються, зокрема, як метальний заряд для артилерійських боєприпасів. Нітроцелюлоза виробляється шляхом реакції целюлози із нітратними кислотами.
На сьогодні Rheinmetall виробляє нітроцелюлозу на трьох заводах - у Швейцарії, Іспанії та Південній Африці.
Між Rheinmetall та Hagedorn-NC було укладено угоду купівлі-продажу. Її ще мають схвалити антимонопольні органи.
Клієнти Hagedorn-NC у цивільному секторі поки безперебійно отримуватимуть продукцію, однак у найближчі місяці планується переведення виробництва на нітроцелюлозу військового призначення.
«Цей крок ще більше зміцнює позиції Rheinmetall як провідного постачальника боєприпасів великого калібру в НАТО, забезпечуючи довгострокове незалежне постачання необхідних компонентів для виробництва», – йдеться у заяві.
Як повідомляв Укрінформ, Rheinmetall готовий запропонувати свою продукцію для можливої миротворчої місії в Україні.
Фото: dpa

Новини рубріки

Україна ініціювала термінове засідання Радбезу ООН через удар РФ по Кривому Рогу
07 квітня 2025 р. 20:13

Трамп пригрозив Китаю додатковими митами, якщо Пекін не скасує свої тарифи
07 квітня 2025 р. 20:12

Євросоюз запропонував США нульові мита на промислові товари
07 квітня 2025 р. 20:12