вологість:
тиск:
вітер:
Помилки у звітах призвели до 13 самогубств працівників британської пошти, заявляють дослідники (ВІДЕО)
Тринадцять осіб наклали на себе руки, а інші збанкрутували або серйозно захворіли внаслідок скандалу в британській пошті, як показало публічне розслідування у вівторок, оприлюднивши наслідки однієї з найгірших судових помилок у країні.
Голова комісії Він Вільямс заявив у вівторок, що він переконаний у тому, що керівники державної пошти знали або повинні були знати, що її комп'ютерна система була схильна до помилок, але при цьому публічно стверджували, що вона працює точно.
У період з 2000 по 2013 рік пошта переслідувала керівників відділень, відомих як субпоштмейстери, за збитки, які фігурували в їхніх звітах, але були спричинені недоліками в IT-системі, поставленій японською компанією Fujitsu. Близько 1000 осіб було засуджено.
Громадське обурення з приводу цього скандалу посилилося торік після виходу телевізійної екранізації цієї справи під назвою «Містер Бейтс проти поштового відділення», що призвело до ухвалення закону про виправдання засуджених.
У першому томі звіту, що складається зі 162 сторінок, Вільямс закликав до вжиття термінових заходів для забезпечення «повної і справедливої» компенсації жертвам. Його рекомендації включали безкоштовні юридичні консультації та компенсацію для членів сімей.
Він сказав, що неможливо точно встановити, скільки людей постраждало, але зазначив, що за чотирма схемами компенсації налічується близько 10 000 правомочних заявників.
«Багато тисяч людей зазнали серйозних фінансових збитків», — сказав він у промові після публікації. «Багато підприємств і будинків було втрачено, сталися банкрутства, були зруйновані шлюби і сім'ї».
«На жаль, я чув і про людей, які, як кажуть, були змушені накласти на себе руки», — додав він.
Наводячи 17 свідчень із перших рук, Вільямс сказав, що жертви варіювалися від тих, хто був притягнутий до відповідальності за невеликі суми грошей, до тих, хто був несправедливо поміщений у в'язницю, тяжко захворів або був доведений до розпачу і самогубства.
Поштмейстер Мартін Гріффітс отримав повідомлення про розірвання контракту в 2013 році після виявлення недостачі в його рахунках. Потім він навмисно вийшов на дорогу перед автобусом, отримавши множинні травми, які призвели до його смерті у віці 59 років.
За запитом слідчої комісії поштова служба виявила шість колишніх поштмейстерів, чиї сім'ї заявили, що вони наклали на себе руки. Ще семеро людей, які не були поштмейстерами, також наклали на себе руки через неправдиві нестачі, згідно із заявами їхніх сімей, ідеться у звіті.
Інші страждали від психічних і фізичних проблем зі здоров'ям, банкрутства і розриву стосунків.
Міністр бізнесу Джонатан Рейнольдс заявив, що публікація звіту є важливою віхою для поштмейстерів та їхніх сімей.
«Я відданий справі забезпечення повного, справедливого й оперативного відшкодування збитків постраждалим поштмейстерам», — сказав він.
Комісія провела 226 днів слухань і допитала 298 свідків. Другий том остаточного звіту, в якому буде висвітлено роль поштового відомства, буде опубліковано в установленому порядку.

Новини рубріки

Фінляндія та Литва планують виробляти протипіхотні міни для себе та України
09 липня 2025 р. 14:17

У Європі через аномальну спеку загинули понад 2 тисячі людей
09 липня 2025 р. 14:17

Фон дер Ляєн: Європа не може покладатись на інших у питанні свого захисту
09 липня 2025 р. 13:39