Лавров прибув на переговори у КНДР: що може просити в Кім Чен Ина

13 липня 2025 р. 19:37

13 липня 2025 р. 19:37


Основні тези
  • Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров прибув у Північну Корею, щоб обговорити можливість отримання зброї для російської армії, але не лише її.
  • Північна Корея може надати Росії військових, що може допомогти Кремлю уникнути мобілізації в країні та зменшити витрати на армію.

Північна Корея може надати Росії військових, що може допомогти Кремлю уникнути мобілізації в країні та зменшити витрати на армію.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров 12 липня прибув у Північну Корею, де зустрівся з Кім Чен Ином. Він буде просити в КНДР не лише зброю.

Таку думку 24 Каналу висловив політолог, президент аналітичного центру "Політика" Олег Лісний, зауваживши, що Росії зараз дуже не вистачає живої сили на фронті. А отримати її з КНДР – це вбити одним пострілом "кількох зайців".

Дивіться також Трамп був шокований: що вплинуло на зміну позиції США щодо постачання зброї Україні

Що Лавров може просити в Кім Чен Ина?

Споглядаючи на ситуацію на полі бою, де українські військові щодня знищують велику кількість особового складу російської армії, політолог припустив, що Лавров поїхав до КНДР саме за живою силою . Її Північна Корея має дуже багато і її вона, як і Кремль, не рахує.

Озброєння – це очевидний факт, але ще й жива сила. Вже пройшла середина літа, на яке Путін покладав великі сподівання та мав плани. В спілкуванні він нахабний, а на полі бою підвищує градус. Це свідчить про те, що Путін не звертає зі свого шляху і йому потрібні ресурси, насамперед людські,
– наголосив Лісний.

Кремлю вигідно отримати військових з КНДР не лише для поповнення своєї армії, а для того, щоб втриматись від мобілізації в Росії. Ба більше, російська влада заплатить Кім Чен Ину набагато менше, ніж вона б витратила на виплати росіянам.

Він додав, що Росія зараз знову почала свою ядерну риторику. З одного боку, це добре, адже Кремль вдається о таких залякувань через невдачі на полі бою. З іншого боку, тут мовиться про союз з КНДР, а значить – більшу загрозу для всього світу, не лише для України.

До речі, політолог, виконавчий директор Міжнародної асоціації малих громад Олексій Буряченко висловив думку про те, що з підтримкою країни-агресорки КНДР може досягнути цілей щодо створення ядерної тріади , отримати технології для створення зброї, авіації та систем ППО. Він зазначив, що Путін може одночасно розпочати "спецоперації" і в Європі, і в Південній Кореї.

Лавров прибув на переговори у КНДР: що може просити в Кім Чен Ина

Джерело: 24tv.ua (Світ)