вологість:
тиск:
вітер:
США анонсували наступний раунд торгівельних переговорів із Китаєм у Швеції наступного тижня
Вони будуть спрямовані на продовження тарифного перемир'я та розширення кола обговорюваних питань. Про це повідомило Bloomberg , передає Укрінформ.
«Ця угода (про паузу у підвищенні тарифів – ред.) закінчується 12 серпня. Я буду у Стокгольмі в понеділок і вівторок з моїми китайськими колегами, і ми працюватимемо над тим, що, її, ймовірно, буде продовжено», - зазначив Бессент в ефірі телеканалу Fox Business.
Він зазначив, що переговори з Китаєм тепер можуть охопити ширший спектр тем, включаючи закупівлю Китаєм російської та іранської нафти та зменшення надмірної залежності Китаю від виробництва й експорту. Міністр додав: США сподіваються, що Китай «відмовиться від надмірного розвитку виробництва і зосередиться на побудові споживчої економіки».
«Ми будемо говорити про багато інших речей, які наші країни можуть зробити разом. Я думаю, що ми фактично перейшли на новий рівень з Китаєм, де все дуже конструктивно, і... ми зможемо багато чого зробити тепер, коли угода про торгівлю знаходиться на хорошому рівні», - сказав Бессент.
Стокгольмські переговори відбудуться після дискусій у Женеві в травні, які дали 90-денну паузу в запровадженні тарифів, і після зустрічі в Лондоні минулого місяця, за результатами якої кожна країна скасувала експортний контроль. Відтоді США послабили обмеження на продаж напівпровідників до Китаю, а Пекін у червні збільшив поставки рідкісноземельних магнітів.
З Бессентом як головним переговірником, зазначає Bloomberg, адміністрація Трампа в останні тижні пом'якшила свій підхід до Китаю порівняно з іншими країнами, які мають до кінця місяця підписати угоду, що передбачає запровадження щонайменше 10-відсоткових американських тарифів на їхній експорт. Під загрозою опинилася низка так званих взаємних ставок, а також мита на такі товари, як сталь, алюміній, автомобілі та автозапчастини.
Як повідомляв Укрінформ, міністр фінансів США Скотт Бессент заявив , що наступний раунд американо-китайських переговорів може включати обговорення закупівель Китаєм російської та іранської нафти.
Фото: Tom Williams/CQ Roll Call

Новини рубріки

Польща закликала своїх громадян терміново покинути територію Росії
23 липня 2025 р. 00:52

Макрон запевнив ЮНЕСКО у непохитній підтримці з боку Франції
23 липня 2025 р. 00:46