Москву атакували десятки безпілотників

22 червня 2026 р. 10:11

22 червня 2026 р. 10:11


Мер Москви Сергій Собянін заявив у понеділок про нібито збиття 70 безпілотників, які рухались у бік російської столиці.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє російська служба ВВС.

За словами Собяніна, до ранку понеділка, 22 червня, було начебто збито 70 дронів , що летіли на Москву.

Зазначається, що у всіх випадках вказане формулювання про те, що «спеціалісти екстрених служб працюють на місці падіння уламків». Водночас мер Москви не повідомляє про можливі руйнування або постраждалих унаслідок атаки.

Раніше у понеділок повідомлялося , що у телеграм-каналі Собяніна трохи більше ніж за годину, починаючи від півночі за Гринвічем (02:00 за Києвом) було опубліковано 11 дописів про нібито збиття БпЛА, які прямували до Москви.

Як повідомляв Укрінформ, 6 червня Сили спеціальних операцій Збройних сил України у взаємодії із Силами безпілотних систем ЗСУ, Службою безпеки України та Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України завдали удару по московському НПЗ .

18 червня Україна завдала нового масованого удару по Москві , вдруге за тиждень уразивши московський НПЗ у Капотні.

Фото ілюстративне

Москву атакували десятки безпілотників

Джерело: ukrinform.ua (Світ)