Прем’єр Пакистану назвав обнадійливими результати переговорів США та Ірану

22 червня 2026 р. 13:59

22 червня 2026 р. 13:59


Прем’єр-міністр Пакистану Шахбаз Шариф, який виступав посередником у чотиристоронніх переговорах у Швейцарії щодо врегулювання конфлікту між США та Іраном, заявив, що цей раунд перемовин пройшов позитивно та приніс обнадійливі результати.

Про це він написав у соцмережі Х , передає Укрінформ.

«Перше засідання Комітету високого рівня у Швейцарії успішно завершилося. Обговорення проходили в позитивній та конструктивній атмосфері і призвели до обнадійливого прогресу, включаючи домовленість про дорожню карту для досягнення остаточної угоди протягом 60 днів», - написав Шариф.

Він подякував американській та іранській делегаціям за відданість конструктивній взаємодії, відзначив посередницькі зусилля Катару та сприяння Швейцарії в організації консультацій.

«Пакистан продовжуватиме відігравати свою чесну та щиру роль у просуванні діалогу і дипломатії для мирного та тривалого врегулювання», - додав глава пакистанського уряду.

Як повідомляв Укрінформ, країни-учасниці чотиристоронніх переговорів у Швейцарії узгодили дорожню карту для досягнення Сполученими Штатами та Іраном остаточної угоди.

Фото: АА

Прем’єр Пакистану назвав обнадійливими результати переговорів США та Ірану

Джерело: ukrinform.ua (Світ)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua