Стармер оголосив про свою відставку

22 червня 2026 р. 14:07

22 червня 2026 р. 14:07


Під час спеціального звернення на Даунінг-стріт прем'єр-міністр Великобританії Кір Стармер оголосив, що його перебування на посаді добігло кінця . Зокрема, він заявив, що йде у відставку з посади лідера Лейбористської партії, і вже повідомив про своє рішення королю.

«Кожне рішення, яке я ухвалював, було спрямоване на те, щоб на перше місце поставити країну, яку я люблю. Саме тому я подаму у відставку з посади лідера Лейбористської партії. Сьогодні вранці я поговорив з Його Величністю Королем, щоб повідомити його про своє рішення», — сказав Стармер.

Політик додав, що звернувся до Національного виконавчого комітету Лейбористської партії із проханням затвердити графік проведення виборів лідера партії. Прийом кандидатур розпочнеться 9 липня.

«У разі проведення виборів — це гарантуватиме, що новий лідер обійме посаду до початку сесії парламенту у вересні. Я залишатимуся на посаді прем'єр-міністра до завершення виборів і зроблю все можливе, щоб забезпечити впорядковану передачу влади», — заявив Стармер.

Як писали ФАКТИ, відставка Стармера означає, що Велика Британія отримає сьомого прем'єр-міністра лише за трохи більше десяти років . Це найвища плинність кадрів за майже два століття.

Читайте нас у Facebook

Стармер оголосив про свою відставку

Джерело: fakty.ua (Світ)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua