Дружину прем’єра Іспанії викликали до суду, щоб забрати паспорт

22 червня 2026 р. 15:53

22 червня 2026 р. 15:53


Дружину прем’єр-міністра Іспанії Педро Санчеса, Бегонью Гомес, викликали до суду для вилучення її паспорта у зв’язку з проведенням розслідування.

Як передає Укрінформ, про це пише El Pais.

Суддя Хуан Карлос Пейнадо викликав дружину прем'єр-міністра Бегонью Гомес до суду в середу о 18:00, щоб вимагати від неї здати свій паспорт. Про це йдеться в рішенні, до якого отримала доступ EL PAÍS.

Суддя зробив цей крок після того, як минулої суботи вирішив розпочати усне провадження проти Бегонії Гомес за звинуваченнями у зловживанні впливом, корупцію в бізнесі, розкрадання та незаконне привласнення майна. Слідчий суддя викликав дружину Педро Санчеса до суду, щоб вимагати від неї здати свій паспорт, та попередив, що вона повинна повідомити, чи має будь-який паспорт, окрім іспанського, дипломатичний чи іншого громадянства.

Рішення судді Пейнадо конфіскувати паспорт Гомес викликало різку критику в іспанському уряді та навіть спонукало президента Генеральної ради судової влади (CGPJ) Ізабель Перелло запропонувати розпочати розслідування щодо судді за те, що вона серед причин, що виправдовують цей захід, включила можливість того, що поліцейські, які супроводжують дружину прем'єр-міністра, можуть допомогти їй уникнути правосуддя.

Окрім того, до суду викликають її радницю Крістіну Альварес.

Як повідомляв Укрінформ, іспанські правоохоронці висунули звинувачення у корупції дружині прем'єр-міністра Іспанії Педро Санчеса Бегоньї Гомес після дворічного розслідування.

Фото: Frank Collins/wikipedia.org

Дружину прем’єра Іспанії викликали до суду, щоб забрати паспорт

Джерело: ukrinform.ua (Світ)