ЄС переглядає рішення щодо проведення липневого саміту з Британією після відставки Стармера

22 червня 2026 р. 17:20

22 червня 2026 р. 17:20


Європейський Союз переглядає питання рішення щодо проведення саміту Велика Британія-ЄС, запланованого на 22 липня, після того, як прем'єр-міністр країни Кір Стармер оголосив про свою відставку.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reuters із посиланням на речника Європейської комісії.

«Наші відносини з Великою Британією є і залишатимуться міцними. Щодо питання про саміт ЄС-Велика Британія, з огляду на сьогоднішнє ранкове оголошення про відставку прем’єр-міністра Стармера, ми разом із президентом (Євроради - ред.) Коштою та представниками Великої Британії переглядаємо можливість проведення саміту, як було оголошено минулого тижня», - сказав речник ЄК.

Раніше президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн подякувала прем’єр-міністру Великої Британії Кіру Стармеру за його роботу з ЄС щодо зміцнення безпеки Європи та України.

Як повідомляв Укрінформ, очікувалося, що наступний саміт між Великою Британією та Європейським Союзом відбудеться 22 липня.

У понеділок, 22 червня, прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив про свою відставку.

Згодом мер Великого Манчестера Енді Бернем, який нещодавно переміг на довиборах у Великій Британії, оголосив , що висуне свою кандидатуру на посаду лідера Лейбористської партії.

Фото: Facebook / Keir Starmer

ЄС переглядає рішення щодо проведення липневого саміту з Британією після відставки Стармера

Джерело: ukrinform.ua (Світ)