У москві наростає паніка: кремль терміново перекидає ППО до столиці

23 червня 2026 р. 14:19

23 червня 2026 р. 14:19


Російське військове командування розпочало посилений захист москви. Для цього з фронту забирають системи протиповітряної оборони. Таке рішення було ухвалене після результативної атаки українських безпілотників на Московський нафтопереробний завод у Капотні.

Нову установку зенітного ракетно-гарматного комплексу «Панцир» розмістили на спеціальній вежі за кількасот метрів від підприємства, що розташоване лише за 16 кілометрів від кремля, пише The Telegraph.

Цей крок свідчить про серйозне занепокоєння вищого керівництва рф уразливістю столичної інфраструктури, оскільки навіть три кільця ППО навколо міста не здатні зупинити українські авіаудари, зазначили військові аналітики.

Кабіна «Панциря» обладнана захисною металевою сіткою, яка зазвичай використовується виключно в зоні бойових дій для протидії ударним дронам ближнього радіуса дії. Крім того, наявні супутникові та фотознімки демонструють незаповненість пускових контейнерів комплексу, що вказує на ймовірний дефіцит ракет-перехоплювачів.

Як повідомляли «ФАКТИ», вранці 18 червня українські безпілотники уразили Московський нафтопереробний завод , розташований у районі Капотня столиці росії, внаслідок чого на підприємстві спалахнула масштабна пожежа. Завод забезпечував близько 40% потреб російської столиці у пальному, внаслідок повторної атаки призупинив свою роботу.

Читайте нас у Facebook

У москві наростає паніка: кремль терміново перекидає ППО до столиці

Джерело: fakty.ua (Світ)