У 15 містах Італії оголосили червоний рівень небезпеки через екстремальну спеку

23 червня 2026 р. 17:19

23 червня 2026 р. 17:19


Міністерство охорони здоров’я Італії оголосило на сьогодні червоний рівень небезпеки через спеку в 15 містах.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє агенція ANSA .

Окрім того, Міністерство охорони здоров'я зазначило, що у четвер кількість"червоних" міст зросте до 17, порівняно з 15 на цей час.

При цьому хвиля спеки , яку переживає Італія, ймовірно, ще більше посилиться.

Сьогодні в містах Анкона, Болонья, Больцано, Брешія, Флоренція, Фрозіноне, Мілан, Перуджа, Пескара, Рієті, Рим, Турин, Верона, Венеція та Вітербо було оголошено стан червоного рівня небезпеки.

Система оповіщення Міністерства охорони здоров'я Італії має три рівні, окрім зеленого, який означає відсутність небезпеки.

Перший рівень, жовтий, є попереджувальним, тоді як другий рівень, помаранчевий, означає, що температура та погодні умови можуть становити ризик для здоров'я, особливо для вразливих груп, таких як люди похилого віку та хворі.

Третій рівень, червоний, означає, що спека становить ризик для здоров'я населення загалом, а не лише для представників вразливих груп.

Як повідомляв Укрінформ, у Франції, Іспанії та інших країнах Західної й Центральної Європи оголошено червоний рівень небезпеки через спеку - найближчими днями подекуди прогнозується понад +40°C.

Фото: Madrid City Council

У 15 містах Італії оголосили червоний рівень небезпеки через екстремальну спеку

Джерело: ukrinform.ua (Світ)